אלטרנטיבלי ראשי

כשרוצים לעשות משהו טוב לגופ-נפש רוח

 
 
 
 

 

 

 

 

 

דיוויד בקהאם – נולד ב: 2 במאי 75

בקהאם תמיד עסוק באיזשהו רעיון חדש ומדהים שיפיל את כולם על הקרשים. משוכנע שטרם המציאו את הגלגל, ולכן הוא חייב להמציא אותו מחדש.

מאת: פורטל אלטרנטיבלי

דיוויד הוא בן מזל שור [שמש וכוכב מרקורי] המושפע מאוד מן המזלות דגים [כוכב מאדים], דלי ותאומים [כוכב נוגה]. כבן מזל שור מדובר בטיפוס שפשוט הרוס על ה"חיים הטובים". בעל טעם מעולה בלבוש, מקפיד על הופעה מדליקה, אוהב חיי חברה, מוקף בידידים ושונא להתבודד. הוא עקשן וסרבן. נראה שהוא חובב אמנות, מאוהב באוכל משובח ובכלל הוא מרגישים נפלא כאשר מסופקים לו תענוגות החיים.
כמי שמושפע גם ממזל תאומים הוא מסוגל לבצע מספר דברים בעת ובעונה אחת: הוא סקרן אשר לבו הולך שבי אחר כל דבר הנראה מעניין ומושך [ אתן שמעתן את זה, בנות ? ] : נהנה ללמוד ונמשך לקריאה: קיים בו צורך להביע את רגשותיו באופן מילולי : נראה שהוא מסתגל במהירות למצבים משתנים.

תמיד הוא עסוק באיזשהו רעיון חדש ומדהים, שיפיל את כולם על הקרשים. משוכנע שטרם המציאו את הגלגל, ולכן הוא חייב להמציא אותו מחדש.

מה שהכי שנוא עליו זו השגרה, כן, הוא שונא שגרה ורק בשביל לנפץ אותה, אין לו בעיה ללכת עם הראש שלו עד הסוף. לפעמים הוא הולך עם הראש שלו למקומות שרק אלוהים יודע מה הוא מחפש בהם. מי שחסרים לו חיים מרתקים ומוטרפים, אין כמו דיוויד בשביל לסדר לו את הקטע הזה. א-ב-ל, מי ששאיפת חייו מסתכמת ברוגע ובשלווה, כדאי שיתרחק ממנו.

סגנון חשיבתו מבריק וגאוני: זו הסיבה שהוא נחשב למרדן, מפני שתמיד רצים בראש שלו רעיונות חדשניים והכי לא שגרתיים.  ועוד משהו, הוא שונא טיפשים: מה שאומר שאין לו בעיה להסתדר עם הטיפוסים הכי בעייתיים, אבל רק לא עם טיפשים - זה משגע אותו.

האינטליגנציה הגבוהה שלו, מפצה אותו על חוסר סבלנותו. הוא לומד מן האוויר, ממש ככה, מה שאומר שידיעותיו באות לו לא מתוך דגרנות או מעודף השקעה, אלא מהתנסויותיו העצמאיות בחיים האמיתיים. נורא קשה לנצח אותו בוויכוח, מפני שתמיד הוא ישלוף לכם איזשהו טיעון [שרק השד יודע איפה מצא אותו] שיפיל אתכם מהכיסא.

כבר מגיל צעיר הוא קלט שאיש לא מצליח להבין את הראש שלו, ולכן הוא הפסיק לנסות ורק זורם עם עצמו. תמיד ובכל נושא, יש לו דעות עצמאיות שבדרך כלל, הפוכות לדעות המקובלות. 

קישורים נוספים:
למציאת מטפל ו/או יועץ בתחום זה, לחץ כאן
האסטרולוגיה של האהבה והסקס
מפה אסטרולוגית
לקבלת אוסף הטיפים הגדול של אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים

 

 

 

ערוצי תוכן

 
 
 
 
 
עמוד זה עוסק בין היתר ב: טיפולי רפואה משלימה, יוגה, רפואה סינית, ארומתרפיה, צמחי מרפא, דיאטה ותזונה, הורוסקופ, אסטרולוגיה, מיסטיקה, ויטמינים ובו תוכלו למצוא מידע רב בנושאי בריאות שונים, הגשמה עצמית, התגברות על קשיים, פתרון דילמות ועוד... לרשימת תגיות התוכן
 
 
 

 

 

 

 

 
ערוצי רפואה משלימה
רפואה משלימה
טיפולי רפואה משלימה
רפואה סינית
אורה סומא
פרחי באך
דיאטה ותזונה
צמחי מרפא

ספרי רפואה משלימה
ערוצי רוחניות והגשמה עצמית
רוחניות
יוגה
מדיטציה בדמיון מודרך
מודעות עצמית
יועצים רוחניים
גוף ונפש
פנג שואי
הגשמה עצמית
ערוצי מיסטיקה ואסטרולוגיה
מיסטיקה
אסטרולוגיה
הורוסקופ
קלפי טארוט
נומרולוגיה
קריסטלים ואבני חן
קבלה ומודעות עצמית
קניון רוחניות ומיסטיקה
רדיו רוחני
שימושי
חיפוש מטפל / יועץ רוחני
מטפלים ויועצים - נבחרי החודש
היועצים המובילים של ישראל
▪ 
יעוץ אישי מאסטרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מנומרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מקוראים בטארוט
▪ 
יעוץ להגשמה עצמית
▪ 
יעוץ אישי ממיסטיקנים
▪ 
יעוץ אישי ברפואה משלימה
▪ 
יעוץ אישי לתזונה והרזיה
▪ 
יעוץ אישי באהבה וזוגיות
▪ 
פתרון חלומות
מי אנחנו I תנאי שימוש ותקנון האתר  I פרסמו באתר  I צור קשר

בקרו גם ב: אתר רפואת שיניים Goodee I אתר פנאי ואורח חיים I אתר קוסמטיקה I