אלטרנטיבלי ראשי

כשרוצים לעשות משהו טוב לגופ-נפש רוח

 
 
 
 

 

 

 

 

 

אסטרולוגיה- ניתוח מפת הכוכבים של הראל סקעת

להראל סקעת יש תאריך לידה מיוחד אשר טומן בחובו אנרגיות מתפרצות, מהממות ותעצומות נפש נדירות.

מאת: פורטל אלטרנטיבלי

עוד לפני שנכנסים לתחום האסטרולוגיה יש לפרוע חוב לנומרולוגיה ולציין כי מדובר בתאריך לידה [8.8.1981] חריג, מקורי, נדיר, לא שגרתי ויוצא דופן – אשר המספר 8 מופיע בו שלוש פעמים ומעיד על חושניות, משיכה מגנטית כלפי נשים, מסתורין ונטייה למיסטיקה.
זהו מספר עוצמתי, ארוטי, חכם, שנון, נבון, אינטליגנטי, חזק ומתוחכם. יש לו מעריצים רבים, אך גם לא מעט כאלה שמקנאים בו. מכל מקום, קשה להישאר שווה-נפש כשהוא בסביבה.
הראל הוא בן מזל אריה עם השפעות חזקות מן המזלות סרטן [כוכב מאדים בסרטן], בתולה [כוכב נוגה בבתולה], ועקרב [הירח מפלרטט עם כוכב אוראנוס ושניהם נמצאים במזל בעקרב]. בנוסף על כל אלה, מצביעה מפת-הלידה שלו על קשר נפלא בין כוכב נפטון הנחשב לכוכב בעל אנרגיות יצירתיות ואמנותיות, לבין השמש.
 

בכללי כזה: כיאה לבן מזל אריה הוא כריזמאטי, אציל נפש, ישר, הגון, אמיץ, נדיב, דרמטי ועקשן. בכל מקום בו יהיה, מייד יתפוס את מרכז העניינים. אפשר לסמוך על מילה שלו, שונא כשמנסים להלחיץ אותו, מאוהב באהבה, בעל הופעה מרשימה, אתם יודעים, כזו שאי אפשר להתעלם ממנה, מקובל ופופולארי, בעל דמיון מפותח, טוב לב ונדיב, לא נוקם ולא נוטר טינה, לא מחכה לאף אחד בסיבוב וגם כשהוא מתכסח, תמיד יישאף לסיים במהירות את הברוגז ולהתפייס. כדי להשיג את מטרותיו הוא אינו מהסס להישיר מבט [או להתווכח] עם הסובבים אותו, גם אם הם לא ממש מסכימים איתו. אינו שועה להוזי הזיות וחולמי חלומות, והמבחן היחיד שהוא מוכן לעמוד בו הוא – מבחן התוצאה. גם בשעות משבר ימשיך לנווט את דרכו מבלי לגלות סימני חולשה.

באהבה: יחד עם כל האנרגיה המלכותית המפעמת בו, הוא צריך להיות עטוף בהמון חום ואהבה כדי למצוא את דרכו בחיים. מי שרוצה לקשור את חייה בגורלו, צריכה ללמוד כיצד להרעיף טונות של פינוקים וחיבה. לפנק מבלי להתבייש. לעיתים הוא נוטה להקים סביבו חומות בצורות העוזרות לו להפליג בים החיים, מבלי להיפגע. תמיד יחפש לעצמו שותפה לחיים או לפחות מישהי שאפשר לחלוק איתה. מעלה בדמיונו נופים של חופים הנושמים למקצב השקיעה. נפשו עוקבת ונודדת אחרי לילות של ירח מלא. אהבתו אינה יודעת גבולות או מגבלות. מוכן להקריב רבות על מנת לרצות את בת הזוג. האהבה עבורו היא סם חיים הזורם בגופו, הלשד שבעצמותיו. הוא חביב, מקסים, חינני, נעים והרמוני. רגיש מאוד לצרכי הפרטנרית שלו, וניחן בסבלנות כדי לספק צרכים אלה.

בקריירה: ההיגיון והשכל הם נר לרגליו. ניחן בסגנון חשיבה חד, מושחז, פולח, שיטתי, מפוכח ועובדתי. מרכז את כל מעיניו כדי להגשים את שאיפותיו ולכבוש את ראש הפירמידה. משמעת עצמית היא שמו השני. אינו מכיר את המילה עצלות, ולא תמצאו אצלו מורך, הססנות, התפנקות או רגשנות. אין סיכוי להזיזו מעמדותיו באמצעות מילים חנפניות. את הפנטזיות הוא מותיר לאחרים, בעוד שלעצמו הוא מאחל יום נוסף של פרסים ועיטורים בזכות הישגיו. שונא כאשר מאלצים אותו לנהוג בפזיזות, ותמיד יעדיף לשקול מראש את פעולותיו.

באהבה.


 

קישורים נוספים:
הורוסקופ יומי
עזרה וספרות רוחנית
לקבלת אוסף הטיפים הגדול של אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים

 

 

 

ערוצי תוכן

 
 
 
 
 
עמוד זה עוסק בין היתר ב: טיפולי רפואה משלימה, יוגה, רפואה סינית, ארומתרפיה, צמחי מרפא, דיאטה ותזונה, הורוסקופ, אסטרולוגיה, מיסטיקה, ויטמינים ובו תוכלו למצוא מידע רב בנושאי בריאות שונים, הגשמה עצמית, התגברות על קשיים, פתרון דילמות ועוד... לרשימת תגיות התוכן
 
 
 

 

 

 

 

 
ערוצי רפואה משלימה
רפואה משלימה
טיפולי רפואה משלימה
רפואה סינית
אורה סומא
פרחי באך
דיאטה ותזונה
צמחי מרפא

ספרי רפואה משלימה
ערוצי רוחניות והגשמה עצמית
רוחניות
יוגה
מדיטציה בדמיון מודרך
מודעות עצמית
יועצים רוחניים
גוף ונפש
פנג שואי
הגשמה עצמית
ערוצי מיסטיקה ואסטרולוגיה
מיסטיקה
אסטרולוגיה
הורוסקופ
קלפי טארוט
נומרולוגיה
קריסטלים ואבני חן
קבלה ומודעות עצמית
קניון רוחניות ומיסטיקה
רדיו רוחני
שימושי
חיפוש מטפל / יועץ רוחני
מטפלים ויועצים - נבחרי החודש
היועצים המובילים של ישראל
▪ 
יעוץ אישי מאסטרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מנומרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מקוראים בטארוט
▪ 
יעוץ להגשמה עצמית
▪ 
יעוץ אישי ממיסטיקנים
▪ 
יעוץ אישי ברפואה משלימה
▪ 
יעוץ אישי לתזונה והרזיה
▪ 
יעוץ אישי באהבה וזוגיות
▪ 
פתרון חלומות
מי אנחנו I תנאי שימוש ותקנון האתר  I פרסמו באתר  I צור קשר

בקרו גם ב: אתר רפואת שיניים Goodee I אתר פנאי ואורח חיים I אתר קוסמטיקה I