אלטרנטיבלי ראשי

כשרוצים לעשות משהו טוב לגופ-נפש רוח

 
 
 
 

 

 

 

 

 

מדונה: נולדה ב: 16 באוגוסט 1958

היא מסמנת את מטרותיה בבירור וחיה על פי האמרה "כאשר אני טובה – אני טובה מאוד, אך כאשר אני רעה – אני עוד יותר טובה". קבלו את חיית הפופ הגדולה בעולם.

מאת: פורטל אלטרנטיבלי

מדונה היא בת מזל אריה המושפעת מהמזלות: שור ובתולה. שילוב הרסני בין יסוד האש האנרגטי [ אריה ] לבין יסוד האדמה המעשי [ שור ובתולה ]. כ"לביאה" אופיינית היא כריזמטית, דרמטית, בומבסטית, אקסטרווגנטית, יצרית, יצירתית, קשוחה וחכמה. רעבה לתפאורה ולאור זרקורים. זקוקה לקהל, עידוד ותשואות.
תכונות אופי הבאות לביטוי אצל מדונה: ישירה, נועזת ועשויה ללא-חת. במפת הלידה שלה מתקיימת אמירתה המפורסמת של מרילין מונרו: "כאשר אני טובה – אני טובה מאוד, אך כאשר אני רעה – אני עוד יותר טובה". היא מפוכחת, ביקורתית, בררנית, עוקצנית, שנונה ויסודית. מי שחפץ להתקרב אליה, כדאי שיעשה כן בצעדים קטנים ומדודים: ממש לא כדאי שהיא תחשוב שהוא מתכוון להתנפל עליה. כ"לביאה" הראויה לשמה, בדיוק כאשר כולם משוכנעים שהנה או-טו-טו היא מזדקנת ומאבדת את שיניה – לפתע נפרץ הסבך, והיא פורצת בעוז כדי להכריע את טרפה.
מדונה בחיי האהבה: גם את חיי האהבה שלה היא עשויה לגרור אל קדמת-הבמה. מסמנת בבהירות את מטרותיה, ויוצאת לצוד אותן ללא ברברת מיותרת. מודעת לעובדת היותה ציידת הצריכה לפרנס פיות רבים- ועוד איזה פיות. מתייחסת בשררה לסובבים אותה, אך דואגת לכל מחסורם. מאוד רגישה לתחומי ושטחי המחייה שלה [טריטוריה, יעני] ותשלוף ציפורניים מול כל אויבת פוטנציאלית.
בחיי הזוגיות תתנהג כחתלתולה מתפנקת בהיותה עם בן-זוגה, אך לא תשכח להזכיר לו שבלעדיה הוא די אבוד: או, בפשטות – הוא יאלץ להתרומם מרבצו ולצאת לצוד בעצמו. מצד שני, כל עוד הוא אינו מבייש את הכתר, מותר לו להמשיך בתנומתו החולמנית.

בחיי היום יום: לא עולה בדעתה לראות את הדברים מנקודת המבט של נתיניה, משום שהיא סבורה שזו התנהגות שאינה יאה למלכה. מתייחסת אל עצמה כאל הציר עליו העולם סובב. לא תפספס שום הזדמנות כדי להציג לראווה את עצמה ואת כישרונותיה. לא תקמץ בכספה אך יודעת בדיוק לאן ולצורך מה, הולך כל דולר. בזה למוסכמות חברתיות, וממציאה לעצמה חוקים משלה. שונאת מרות, אך לא תהסס לכפות את עקרונותיה על אחרים. כלל וכלל לא תמימה, ורחוקה מאוד מכל שמץ של פראייריות. מסירה בנחרצות כל מכשול העומד בדרכה, וחושפת שיניים כלפי החולקים עליה. מוכנה ליטול סיכונים, ולא מבקשת מאיש ללקק את פצעיה.

כבר מגיל צעיר היא מודעת לג'ונגל בו היא חיה, ומאמצת את חוקיו: כלומר, חוקי הג'ונגל. כדי שלא יתעוררו מחשבות זדון במוחם של יריביה, היא מקפידה על הופעה נוצצת, זוהרת ומרשימה. מעניקה אהבה וחמלה לאהוביה, אך לא שוכחת לבחון אותם בשבע עיניים. בדיוק כאשר נדמה שהיא מכשכשת בזנב, הרי שבעצם היא נועצת עיניה בטרף פוטנציאלי. אינה נחפזת לשום מקום, ויודעת ששום אירוע לא יתחיל בלעדיה. גם כאשר היא מפוחדת עד מוות, לא תעניק לאיש את התענוג לצפות בזה.

על העתיד: במפת הלידה רואים כי היא עומדת להיות עוד זמן רב תחת אור הזרקורים וגם כאשר היא תעלם- היא תעשה זאת כפי שמלכים "מסתלקים" מהעולם, כלומר- בהוד והדר. 

קישורים נוספים:
למציאת מטפל ו/או יועץ בתחום זה, לחץ כאן
האסטרולוגיה של האהבה והסקס
מפה אסטרולוגית אישית
לקבלת אוסף הטיפים הגדול של אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים

 

 

ערוצי תוכן

 
 
 
 
 
עמוד זה עוסק בין היתר ב: טיפולי רפואה משלימה, יוגה, רפואה סינית, ארומתרפיה, צמחי מרפא, דיאטה ותזונה, הורוסקופ, אסטרולוגיה, מיסטיקה, ויטמינים ובו תוכלו למצוא מידע רב בנושאי בריאות שונים, הגשמה עצמית, התגברות על קשיים, פתרון דילמות ועוד... לרשימת תגיות התוכן
 
 
 

 

 

 

 

 
ערוצי רפואה משלימה
רפואה משלימה
טיפולי רפואה משלימה
רפואה סינית
אורה סומא
פרחי באך
דיאטה ותזונה
צמחי מרפא

ספרי רפואה משלימה
ערוצי רוחניות והגשמה עצמית
רוחניות
יוגה
מדיטציה בדמיון מודרך
מודעות עצמית
יועצים רוחניים
גוף ונפש
פנג שואי
הגשמה עצמית
ערוצי מיסטיקה ואסטרולוגיה
מיסטיקה
אסטרולוגיה
הורוסקופ
קלפי טארוט
נומרולוגיה
קריסטלים ואבני חן
קבלה ומודעות עצמית
קניון רוחניות ומיסטיקה
רדיו רוחני
שימושי
חיפוש מטפל / יועץ רוחני
מטפלים ויועצים - נבחרי החודש
היועצים המובילים של ישראל
▪ 
יעוץ אישי מאסטרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מנומרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מקוראים בטארוט
▪ 
יעוץ להגשמה עצמית
▪ 
יעוץ אישי ממיסטיקנים
▪ 
יעוץ אישי ברפואה משלימה
▪ 
יעוץ אישי לתזונה והרזיה
▪ 
יעוץ אישי באהבה וזוגיות
▪ 
פתרון חלומות
מי אנחנו I תנאי שימוש ותקנון האתר  I פרסמו באתר  I צור קשר

בקרו גם ב: אתר רפואת שיניים Goodee I אתר פנאי ואורח חיים I אתר קוסמטיקה I