אלטרנטיבלי ראשי

כשרוצים לעשות משהו טוב לגופ-נפש רוח

 
 
 
 

 

 

 

 

 

מיהו ליונל מסי: 24 ביוני 87

מסי מנווט את דרכו בעזרת הבנה מדהימה בנפש האדם, מה שהופך אותו לפסיכולוג טבעי, אתם יודעים, כזה שאינו זקוק לתארים רשמיים כדי לחדור אל מוחם של הסובבים אותו.

מאת: פורטל אלטרנטיבלי

ליונל הוא בן מזל סרטן [שמש והכוכבים מרקורי ומאדים] עם השפעה חזקה ממזל תאומים [הירח וכוכב נוגה] ועם מוטיבים ברורים של כוכב הגאונות והמקוריות "אוראנוס". הוא נקרע בין נטיותיו הרומנטיות והסוערות – לבין נטיות קוטביות בתכלית, כפי שמיוצג במפת לידתו.
הפן הראשון שנגלה במפת לידתו הוא: עוצמתי, ארוטי, חכם, שנון, נבון, אינטליגנטי, חזק, מתוחכם, מסתורי, מיסטי, מקורי, חריג, יוצא דופן ומניפולטיבי. בז לחוק הקובע כי בין שתי נקודות עובר קו ישר, וממציא לעצמו חוקים משלו. האנרגיה הפועמת בו היא עזה במיוחד. הוא מלא ביצרים, אך לא ירשה לעצמו להיסחף אל חופים אבודים ושוברי לבבות.

ליונל מסי מנווט את דרכו בעזרת הבנה מדהימה בנפש האדם, מה שהופך אותו לפסיכולוג טבעי, אתם יודעים, כזה שאינו זקוק לתארים רשמיים כדי לחדור אל מוחם של הסובבים אותו.

בתחום הרומנטי: אס אמיתי בכל מה שנוגע לאהבה, פלירטוטים, פרשיות רומנטיות, התרחשויות ארוטיות, גחמות חושניות, סיפורים סודיים ובכלל, כל אשר צריך להתבצע בחדרי חדרים. הוא מסתורי, מרוחק, שומר לעצמו את סודותיו, אינו מעניק סיכוי ליריביו.

העולם עבורו צבוע בגוונים של שחור או לבן, אין גווני ביניים. קיצוני, מקצין ומשיג את שלו. שאפתן הנהנה מן ההתמודדות עצמה, ולאו דווקא מפירות הניצחון. עוצמתו מחייבת אותו לזוגיות עם פרטנר שיוכל להביט בו בגובה – העיניים. הוא נהנה להמם, להדהים ולהוציא את העולם מכליו. חסון, נמרץ, פעלתן, אופטימי, לוחם, קשוח, מנהיג והחלטי. יודע את אשר לפניו, ולא תתפסו אותו מתבכיין או נסוג. מניפולאטור אדיר בענייני כספים. קשה להישאר שווה-נפש כשהוא בסביבה.

הפן השני והקוטבי שנראה במפת לידתו הוא פן קסום של נעורים, עליזות, שובבות, צחוק, קלילות, הומור, סחרור וסקרנות. הוא חברותי, נעים הליכות, שופע חן, חיוניות וחינניות. אץ, רץ, קופץ, נופל וקם. פזיז, הפכפך, שנון ומבדר. מתאים עצמו בקלילות למצבים משתנים. שונא שגרה ומחפש הרפתקאות.

קשה לכעוס עליו גם כאשר עולל דבר מה "איום ונורא". החיים עבורו הם בבחינת בילוי גדול וצוהל, היקום הוא מעין מגרש-משחקים שנועד לספק את הרפתקנותו.

בתחום התקשורת: לשונו חדה ומושחזת ותמיד ניצבת על לשונו תשובה מוחצת... גם ללא שאלה כלשהי. בעצם, הוא ממציא את השאלות, כדי שיוכל לספק את התשובות. אלוף במצבים הדורשים משא ומתן.

לסיכום: אופטימיסט מושבע, נדיב ופזרן. אפשר לומר על ליונל שהוא לא ממש הטיפוס שייטיב להסתדר עם מסגרת ממוסדת, אך סביר שישאף להתנסות בה ולו רק בשביל החוויה. מתאושש במהירות ממצבים שהאחרים היו עלולים להתמוטט בגינם. סיסמתו היא: חיה ותן לחיות. 

קישורים נוספים:
למציאת מטפל ו/או יועץ בתחום זה, לחץ כאן
האסטרולוגיה של האהבה והסקס
מפה אסטרולוגית אישית לניתוח כללי ולקבלת החלטות נכונות
לקבלת אוסף הטיפים הגדול של אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים

 

 

 

ערוצי תוכן

 
 
 
 
 
עמוד זה עוסק בין היתר ב: טיפולי רפואה משלימה, יוגה, רפואה סינית, ארומתרפיה, צמחי מרפא, דיאטה ותזונה, הורוסקופ, אסטרולוגיה, מיסטיקה, ויטמינים ובו תוכלו למצוא מידע רב בנושאי בריאות שונים, הגשמה עצמית, התגברות על קשיים, פתרון דילמות ועוד... לרשימת תגיות התוכן
 
 
 

 

 

 

 

 
ערוצי רפואה משלימה
רפואה משלימה
טיפולי רפואה משלימה
רפואה סינית
אורה סומא
פרחי באך
דיאטה ותזונה
צמחי מרפא

ספרי רפואה משלימה
ערוצי רוחניות והגשמה עצמית
רוחניות
יוגה
מדיטציה בדמיון מודרך
מודעות עצמית
יועצים רוחניים
גוף ונפש
פנג שואי
הגשמה עצמית
ערוצי מיסטיקה ואסטרולוגיה
מיסטיקה
אסטרולוגיה
הורוסקופ
קלפי טארוט
נומרולוגיה
קריסטלים ואבני חן
קבלה ומודעות עצמית
קניון רוחניות ומיסטיקה
רדיו רוחני
שימושי
חיפוש מטפל / יועץ רוחני
מטפלים ויועצים - נבחרי החודש
היועצים המובילים של ישראל
▪ 
יעוץ אישי מאסטרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מנומרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מקוראים בטארוט
▪ 
יעוץ להגשמה עצמית
▪ 
יעוץ אישי ממיסטיקנים
▪ 
יעוץ אישי ברפואה משלימה
▪ 
יעוץ אישי לתזונה והרזיה
▪ 
יעוץ אישי באהבה וזוגיות
▪ 
פתרון חלומות
מי אנחנו I תנאי שימוש ותקנון האתר  I פרסמו באתר  I צור קשר

בקרו גם ב: אתר רפואת שיניים Goodee I אתר פנאי ואורח חיים I אתר קוסמטיקה I