אלטרנטיבלי ראשי

כשרוצים לעשות משהו טוב לגופ-נפש רוח

 
 
 
 

 

 

 

 

 

אסטרולוגיה- ניתוח מפת הכוכבים חסאן נסראללה

חסאן נסראללה נולד ב: 31 באוגוסט 1960. בן מזל מזל בתולה אשר מושפע מן המזלות גדי [ירח במזל גדי] ותאומים [כוכב מאדים במזל תאומים]. השפעות אלו גורמות לליבו ולרגשותיו להיות במצב של ניכור כלפי סביבתו

מאת: פורטל אלטרנטיבלי

חסאן נסראללה. (AP) ייאמר כבר בהתחלה כי תהיה זו שטות גמורה לייחס לתאריך זה [31 באוגוסט 1960] תכונות מרושעות, שהרי לא מעט אנשים שאינם חסאן נסראללה נולדו בו. כל שייאמר כאן הינו על טהרת האסטרולוגיה הקלאסית, כלומר: זו שמבוססת על כוכבים במזלות ועל היבטים [הזוויות] בין הכוכבים לבין עצמם.
נסראללה הינו בן מזל בתולה בזכות שלושה כוכבים אישיים [שמש, מרקורי וונוס] הנמצאים במזל זה במפת הלידה שלו. כבן מזל בתולה אופייני הוא אמור להיות טיפוס מסודר, מאורגן, דייקן, שנון, ביקורתי ובררן. כזה אמור להיות סגנון החשיבה שלו וכך גם כל האמור אצלו לגבי היחסים מן התחום האישי והאינטימי.
בנוסף למזל בתולה, הוא מושפע מן המזלות גדי [ירח במזל גדי] ותאומים [כוכב מאדים במזל תאומים]. השפעות אלו גורמות לליבו ולרגשותיו להיות במצב של ניכור כלפי סביבתו, אך עם תקשורתיות יוצאת מגדר הרגיל, לפחות כלפי חוץ. כלומר: קר ומנוכר, אך אשף ביחסי ציבור.

יחד עם כל זה, [ופה הוא לב הסיפור] הכוכב הדומיננטי במפת הלידה שלו הוא פלוטו אשר מקיים היבטים של צמידות עם השמש, כמו גם עם כוכב מרקורי: התופעה מעידה על נפש בעלת מוטיבים כפייתיים, עד כדי הפרעה טורדנית כפייתית [אובססיה קומפולסיה].

ניתוח חד יותר ומושחז, עשוי לעלות על קווים האופייניים להפרעה נפשית מסוג מאניה דפרסיה. הפרעה מעין זו עשויה להסביר מצבי רוח נוסקים ונוחתים חליפות, בהפכפכות רבה. בקיצור ובפשטות, שם המשחק הוא: כפייתיות. נטייתו להעמיד דברים על דיוקם ולחטט בהם, כה בוערת בנפשו – עד שעלולה להתפתח אצלו כפייתיות חולנית כמו גם תגובת היפוך, שזה אומר: שקרנות.

האיש ניחן באינטליגנציה גבוהה אשר מאפשרת לו לקטלג את הדברים על-פי קטגוריות מובנות וברורות. כלי העבודה העיקריים שלו הם: הגיון ושכליות. יעשה כל שביכולתו כדי שלא להניח לרגשות להשפיע ההיגיון [אך לא ממש מצליח בגלל אותה הפרעה טורדנית כפייתית, כמו גם אותה מאניה דפרסיה משוערת].

כמו כן, נסראללה ניחן בקליטה מהירה וביכולת טובה לעיבוד נתונים. הדברים מנותבים אצלו אל ערוצים של רווח מול הפסד, או עלות מול תועלת. ככלל, הוא נמנע ממצבים שעלולים לטלטל אותו רגשית. מנסה לעקוף כל רעיון שעלול לתמרן אותו אל מצבים בהם הוא עלול לאבד שליטה. בעצם, כדי להגן על עצמו מפני שריטות רגשיות, הוא פיתח חוש הומור מושחז ואירוני. לעיתים תכופות הוא משקיף על המציאות במבט ציני וסרקסטי.

תאריכים בעייתיים במפת הלידה של נסראללה: ה- 3 וה- 5 לאוגוסט בשנת 2006 וחודשים ינואר ומרץ בשנת 2007. בתאריכים אלה או בסמיכות להם צפויים ארועים קיצוניים אשר ישפיעו על מהלך חייו. 

קישורים נוספים:
הורוסקופ יומי
מפה אסטרולוגית
עזרה וספרות רוחנית
לקבלת אוסף הטיפים הגדול של אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים

 

 

 

 

ערוצי תוכן

 
 
 
 
 
עמוד זה עוסק בין היתר ב: טיפולי רפואה משלימה, יוגה, רפואה סינית, ארומתרפיה, צמחי מרפא, דיאטה ותזונה, הורוסקופ, אסטרולוגיה, מיסטיקה, ויטמינים ובו תוכלו למצוא מידע רב בנושאי בריאות שונים, הגשמה עצמית, התגברות על קשיים, פתרון דילמות ועוד... לרשימת תגיות התוכן
 
 
 

 

 

 

 

 
ערוצי רפואה משלימה
רפואה משלימה
טיפולי רפואה משלימה
רפואה סינית
אורה סומא
פרחי באך
דיאטה ותזונה
צמחי מרפא

ספרי רפואה משלימה
ערוצי רוחניות והגשמה עצמית
רוחניות
יוגה
מדיטציה בדמיון מודרך
מודעות עצמית
יועצים רוחניים
גוף ונפש
פנג שואי
הגשמה עצמית
ערוצי מיסטיקה ואסטרולוגיה
מיסטיקה
אסטרולוגיה
הורוסקופ
קלפי טארוט
נומרולוגיה
קריסטלים ואבני חן
קבלה ומודעות עצמית
קניון רוחניות ומיסטיקה
רדיו רוחני
שימושי
חיפוש מטפל / יועץ רוחני
מטפלים ויועצים - נבחרי החודש
היועצים המובילים של ישראל
▪ 
יעוץ אישי מאסטרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מנומרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מקוראים בטארוט
▪ 
יעוץ להגשמה עצמית
▪ 
יעוץ אישי ממיסטיקנים
▪ 
יעוץ אישי ברפואה משלימה
▪ 
יעוץ אישי לתזונה והרזיה
▪ 
יעוץ אישי באהבה וזוגיות
▪ 
פתרון חלומות
מי אנחנו I תנאי שימוש ותקנון האתר  I פרסמו באתר  I צור קשר

בקרו גם ב: אתר רפואת שיניים Goodee I אתר פנאי ואורח חיים I אתר קוסמטיקה I