אלטרנטיבלי ראשי

כשרוצים לעשות משהו טוב לגופ-נפש רוח

 
 
 
 

 

 

 

 

 

אסטרולוגיה- ניתוח מפת הכוכבים של אהוד אולמרט

אולמרט הוא יליד מזל מאזניים אשר בנוסף להיותו מושפע ממזל זה, הוא מושפע גם מן המזלות סרטן [מאדים בסרטן], אריה [ירח באריה] ובתולה [נוגה בבתולה].
מאת: פורטל אלטרנטיבלי

במפת הלידה שלו תופעה ייחודית ויוצאת דופן אשר יוצרת צמידות בין כוכב צדק ונפטון מצד אחד, לבין השמש ומרקורי מן הצד האחר.

תופעה מעין זו רווחת מאוד אצל אנשים שאל המזל הולך לפניהם [כוכב צדק צמוד לשמש], כמו גם אצל אנשים שעולם היצירה הוא ביתם הטבעי [כוכב נפטון צמוד למרקורי ולשמש].

די מפתיע להיווכח שאולמרט [לפחות בחיי היומיום] אינו עוסק בתחומים אמנותיים, אלא אם יטען הטוען כי לשם ניהול ענייני המדינה יש צורך בכמויות גדושות של כישורים יצירתיים.

מכל מקום, אנשים כדוגמת אולמרט ששני כוכבים משמעותיים [שמש ומרקורי] נמצאים במפת-הלידה שלהם במזל-מאזניים, נחשבים לטיפוסים שתמיד שואפים לאזן את הדברים כדי לשמור על שיוויו-משקל, וחולמים על עולם מאוזן, יציב, רגוע, שלוו, שקט וללא הפרעות.

הוא שונא דעות-קדומות וחוסר צדק. נוהג לקחת על עצמו משימות רבות, אבל יש לו תקופות של פעילות מוטרפת – לעומת תקופות של בטלה. הוא מסוגל לשכנע אנשים בעזרת כושר הטיעון ההגיוני שלו. הוא אינטואיטיבי, בעל השראה וכושר המצאה.


אולמרט, כמי שמושפע גם ממזל סרטן, ניחן בזיכרון מצויין המיטיב עמו בתחומים הדורשים העמקה ושינון.

בהשפעת מזל-אריה על מפת הלידה שלו, הוא נמנה עם אנשים הנחשבים סמכותיים, מנהיגים, אצילים, כריזמטיים, נהנתנים, יצירתיים, בעלי חוש דרמטי מפותח ונואמים משכנעים.

הוא יכבד כל אחד ויעשה הכול כדי שלא לפגוע ולהעליב. מתרחק מרכילות וממריבות. הוא בעלי יוזמה ודמיון מפותח. יודע לתכנן, אבל מעדיף שמישהו אחר יוציא את תוכניותיו אל הפועל. אסור לשכוח שמזל אריה הוא הציר עליו סובב גלגל המזלות. אנשים שמזל-אריה משפיע על מפת הלידה שלהם, יהיו תמיד במרכז העניינים. בעצם, הם מרכז העניינים. הם ישירים ולא אוהבים חוכמות. כושר הארגון והניהול שלהם הוא משו-משו, אך עושים הכול בשקט ובלי אלימות ולכן כולם אוהבים אותם ומתייחסים אליהם כאל מנהיגים. מפת הלידה של אולמרט אופיינית לאנשים הנוטים להצטיין בכל תפקידי הפיקוד והניהול וכך גם במקצועות הקשורים באמנות המשחק ובאור הזרקורים.


בהשפעת מזל בתולה על מפת הלידה שלו, אולמרט נחשב לטיפוס מסודר ומאורגן. נטייתו להעמיד דברים על דיוקם, בוערת בנפשו. החל מן הרגע בו הוא פוקח את עיניו, מתחילים ה"פילטרים" שלו לסנן ולסווג את המציאות על בסיס מוצק של עובדות ונתונים. ניחן באינטליגנציה גבוהה המאפשרת לו לקטלג את הדברים על-פי קטגוריות מובנות וברורות. כלי העבודה העיקריים שלו הם: הגיון ושכליות. יעשה כל שביכולתו כדי שלא להניח לאמוציות לשלוט ברציו. ניחן בקליטה מהירה וביכולת מדהימה לעיבוד נתונים. הדברים מנותבים אצלו אל ערוצים של רווח מול הפסד, או עלות מול תועלת. ככלל, הוא נמנע ממצבים שעלולים לטלטל אותו רגשית. נוטל על עצמו אך ורק משימות שיש בכוחו לבצען

בעצם, כדי להגן על עצמו מפני פגיעות רגשיות, הוא פיתח חוש הומור מושחז ואירוני. לעיתים תכופות הוא משקיף על המציאות במבט ציני ונד לכול אותם "לוזרים" המאבדים את דרכם בשל רגשנות יתירה. מסוגל להפריד בין רגשותיו, לבין הפעולה המתבקשת. הוא יעיל שזה פחד: יעילותו עלולה לעורר תרעומת אצל אלה השבויים בכבלי הספונטאניות, אתם יודעים, כזו השולפת פתרונות מהאוויר. הוא דעתן היודע בדיוק את אשר ניצב לפניו, ויודע גם להשיגו. 

קישורים נוספים:
הורוסקופ אישי
עזרה וספרות רוחנית
לקבלת אוסף הטיפים הגדול של אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים

 

 

 

ערוצי תוכן

 
 
 
 
 
עמוד זה עוסק בין היתר ב: טיפולי רפואה משלימה, יוגה, רפואה סינית, ארומתרפיה, צמחי מרפא, דיאטה ותזונה, הורוסקופ, אסטרולוגיה, מיסטיקה, ויטמינים ובו תוכלו למצוא מידע רב בנושאי בריאות שונים, הגשמה עצמית, התגברות על קשיים, פתרון דילמות ועוד... לרשימת תגיות התוכן
 
 
 

 

 

 

 

 
ערוצי רפואה משלימה
רפואה משלימה
טיפולי רפואה משלימה
רפואה סינית
אורה סומא
פרחי באך
דיאטה ותזונה
צמחי מרפא

ספרי רפואה משלימה
ערוצי רוחניות והגשמה עצמית
רוחניות
יוגה
מדיטציה בדמיון מודרך
מודעות עצמית
יועצים רוחניים
גוף ונפש
פנג שואי
הגשמה עצמית
ערוצי מיסטיקה ואסטרולוגיה
מיסטיקה
אסטרולוגיה
הורוסקופ
קלפי טארוט
נומרולוגיה
קריסטלים ואבני חן
קבלה ומודעות עצמית
קניון רוחניות ומיסטיקה
רדיו רוחני
שימושי
חיפוש מטפל / יועץ רוחני
מטפלים ויועצים - נבחרי החודש
היועצים המובילים של ישראל
▪ 
יעוץ אישי מאסטרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מנומרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מקוראים בטארוט
▪ 
יעוץ להגשמה עצמית
▪ 
יעוץ אישי ממיסטיקנים
▪ 
יעוץ אישי ברפואה משלימה
▪ 
יעוץ אישי לתזונה והרזיה
▪ 
יעוץ אישי באהבה וזוגיות
▪ 
פתרון חלומות
מי אנחנו I תנאי שימוש ותקנון האתר  I פרסמו באתר  I צור קשר

בקרו גם ב: אתר רפואת שיניים Goodee I אתר פנאי ואורח חיים I אתר קוסמטיקה I