אלטרנטיבלי ראשי

כשרוצים לעשות משהו טוב לגופ-נפש רוח

 
 
 
 

 

 

 

 

 

זינאדין זידאן –נולד ב: 23 ביוני 72

מפת הלידה של זידאן מצביעה על טיפוס רגיש ועדין נפש: הוא ענוג, זורם ומשתפך. החושניות שלו מושכת אותו אל קן חמים של בית ומשפחה.

מאת: פורטל אלטרנטיבלי

"זיזו" [כך הוא מכונה בפי ידידיו] הוא בן מזל סרטן [שמש והכוכבים מרקורי ומארס] המושפע מן המזלות עקרב ותאומים. למרות התהילה ואור הזרקורים, מפת הלידה שלו מצביעה על טיפוס רגיש ועדין נפש: הוא ענוג, זורם ומשתפך. החושניות שלו מושכת אותו אל קן חמים של בית ומשפחה.
הוא צריך להיות עטוף בהמון חסד ורחמים כדי למצוא את דרכו בחיים. מי שרוצה לקשור את חייו בגורלו של "זיזו" , צריך ללמוד כיצד להרעיף טונות של חום ואהבה. צריך ללמוד כיצד לפנק מבלי להתבייש. זיזו נוטה להקים סביבו חומות בצורות העוזרות לו להפליג בים החיים מבלי להיפגע. תמיד יחפש לעצמו שותף או לפחות כתף שאפשר להישען עליה.
בתחום הרומנטיקה: הוא מכורבל בתוך עצמו ומוצף בים של אהבה. תר אחר שיקויים שעשויים לרפא את ליבו השבור. מעלה בדמיונו נופים של חופים הנושמים למקצב השקיעה. נפשו עוקבת ונודדת אחרי לילות של ירח מלא. אהבתו אינה יודעת גבולות או מגבלות. מוכן לרמוס את עקרונותיו שלו, ובלבד שלא לפגוע במערכת יחסים המתנהלת על בסיס רגשי.

באהבה: האהבה עבורו היא סם חיים הזורם בגופו, הלשד שבעצמותיו. הוא חביב, מקסים, חינני, נעים והרמוני. אין לו בעיה להקריב את כל אשר לו למען רווחתו ושלומו של הפרטנר שלו. רגיש מאוד לצרכי הסובבים אותו, וניחן בהמון סבלנות כדי לספק צרכים אלה. תמיד אפשר למצוא אצלו איזו מילה טובה, קריצה, מגע, מבט.

מוכן לקטוף את הירח למען קרוביו ובני משפחתו, אך בעיקר צפוי להיווצר קשר אמביוולנטי בינו לבין הנשים הסמכותיות של משפחתו, ובעיקר עם אימו.

מזל עקרב שאף הוא משפיע עליו, גורם לו להיות מסתורי, רומנטי מאוד, מושך, מיסטי, עמוק, נבון, מגנטי, בעל רגשות עזים ויצירתי מאוד. הוא מחשמל את האווירה וממש מהפנט ולעיתים אף נוהג להתעטף במסתורין.


 

קישורים נוספים:
הורוסקופ יומי
למציאת מטפל ו/או יועץ בתחום זה, לחץ כאן
האסטרולוגיה של האהבה והסקס
מפה אסטרולוגית
לקבלת אוסף הטיפים הגדול של אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים

 

 

 

ערוצי תוכן

 
 
 
 
 
עמוד זה עוסק בין היתר ב: טיפולי רפואה משלימה, יוגה, רפואה סינית, ארומתרפיה, צמחי מרפא, דיאטה ותזונה, הורוסקופ, אסטרולוגיה, מיסטיקה, ויטמינים ובו תוכלו למצוא מידע רב בנושאי בריאות שונים, הגשמה עצמית, התגברות על קשיים, פתרון דילמות ועוד... לרשימת תגיות התוכן
 
 
 

 

 

 

 

 
ערוצי רפואה משלימה
רפואה משלימה
טיפולי רפואה משלימה
רפואה סינית
אורה סומא
פרחי באך
דיאטה ותזונה
צמחי מרפא

ספרי רפואה משלימה
ערוצי רוחניות והגשמה עצמית
רוחניות
יוגה
מדיטציה בדמיון מודרך
מודעות עצמית
יועצים רוחניים
גוף ונפש
פנג שואי
הגשמה עצמית
ערוצי מיסטיקה ואסטרולוגיה
מיסטיקה
אסטרולוגיה
הורוסקופ
קלפי טארוט
נומרולוגיה
קריסטלים ואבני חן
קבלה ומודעות עצמית
קניון רוחניות ומיסטיקה
רדיו רוחני
שימושי
חיפוש מטפל / יועץ רוחני
מטפלים ויועצים - נבחרי החודש
היועצים המובילים של ישראל
▪ 
יעוץ אישי מאסטרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מנומרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מקוראים בטארוט
▪ 
יעוץ להגשמה עצמית
▪ 
יעוץ אישי ממיסטיקנים
▪ 
יעוץ אישי ברפואה משלימה
▪ 
יעוץ אישי לתזונה והרזיה
▪ 
יעוץ אישי באהבה וזוגיות
▪ 
פתרון חלומות
מי אנחנו I תנאי שימוש ותקנון האתר  I פרסמו באתר  I צור קשר

בקרו גם ב: אתר רפואת שיניים Goodee I אתר פנאי ואורח חיים I אתר קוסמטיקה I