אלטרנטיבלי ראשי

כשרוצים לעשות משהו טוב לגופ-נפש רוח

 
 
 
 

 

 

 

 

מבוא ליוגה טנטרית והגעה לאהבה העילאית

מאת: פורטל אלטרנטיבלי, ניסים אור ים

הטנטרה מעניקה מתנה למיניות שלנו, באמצעות הרחבה של היכולות הפיזיות, הנפשיות והרוחניות שלנו.
בטקסט טנטרי עתיק נאמר:
"נשיר שיר הלל לאלה הגדולה המתאחדת עם שיווא. שמהותה הנקטאר הטהור של האשר העילאי, אדומה כפרח היביסקוס צעיר, כשמים בעת השקיעה. משפילחה דרכה בעובי הקולות הבוקעים מסערת ושמחת הפראנה במעלה השושומנה, היא מתרוממת אל אותה אנרגיה בוהקת שזוהרת באור יקרות בכתר הראש. כשהיא ערה היא עץ המשאלות העונה לכל משאת נפש של השומרים לה אמונים."  שאראדה טילאקה.
המסע הזה של הקונדאליני בתוכנו בצ'אקרות היא לב ליבו של התהליך הרוחני, מדוע? במסע הזה אנו עוברים את תהליך פתיחת הצ'אקרות חווים את הכוחות, האנרגיות אדמה מים אש חמה אוויר חלל אור שלם, עוברים תהליך של טיהור אנרגטי, תהליך של התחדשות פנימית בכל הרמות פיזי, מנטאלי ורוחני. אנו זוכים לכוחות חדשים שלא הכרנו עד כה. כוחות של ריפוי והעצמה פנימית. חכמה פנימית וידע פנימי מתעורר ועולות הבנות ותובנות המנחות את חיינו. החושים עצמם מתחדדים ומתעצמים, המגע שלנו הופך למגע מענג ומרפא, המיניות שלנו מתחדשת, מתעצמת, ומתחברת ללב ולנשמה.
למושג טנטרה יש קסם מיוחד. אלה המכירים את הטאנטרה יודעים לספר, בחיוך ממזרי, על מסיבות טאנטרה שבהן הכל חופשי חופשי. ישנן גם סדנאות טאנטרה שבהן אנחנו הגברים לומדים לשלוט ב'חבר' היקר שלנו שיעמוד כמו שצריך, שיצחק ויצחיק כהלכה את בת זוגנו, ובעיקר שלא ימהר להזיל דמעות בטרם העלמה חוותה שרשרת של אורגזמות מדהימות.
הטנטרה מעניקה מתנה גדולה לכל מה שקשור למיניות שלנו. כאשר החוויה הטאנטרית היא הרחבה והעצמה של מכלול היכולות הפיזיות, הנפשיות והרוחניות שלנו. דרך העצמה והרחבה זו, כל חוויית החיים שלנו משתנה, היכולת החושית שלנו מתעצמת, חוש הריח והטעם מתרחבים, ומביאים אלינו את יופיו וטעמו של היקום בדרך שלא הכרנו קודם. אנחנו מגלים בתוכנו את מעיין האנרגיה הנפלא הנקרא בשפת הטנטרה 'שאקטי' או 'קונדאליני', ואנו לומדים כיצד להתחבר למעיין הזה ולהתחדש אנרגטית ופיזית.
טנטרה משלבת עשייה ואי עשייה.
דרך העשייה הטנטרית הנלמדת על ידי מורה מוסמך, אנחנו פותחים ערוצי קליטה חדשים בתוכנו, דרכם אנו חווים את חווית "האורגאזמה הטאנטרית".
דרך האי עשייה הטאנטרית אנו לומדים להיפתח ליקום ולקבל ממנו את כל מה שאנו צריכים בכדי לחיות חיים אמיתיים של משמעות, בריאות ואהבה.
הטנטרה איננה ידע חדש - זהו ידע עתיק בן אלפי שנים, מבוסס על טקסטים עתיקים שהגיעו אלינו מהמזרח מהודו ומסין. אחד מהטכסטים הללו שניקרא 'סאט צ'אקרה נירופאנה' תורגם על ידי מאנגלית לעיברית
התרגום לאנגלית מסאנסקריט שהנה שפת הקודש בה ניכתבו כתבי היוגה והטנטרה נעשה על ידי סר ג'ון וודרוף. עליו ועל פועלו בכתבות הבאות.
טנטרה היא חלק אינטגראלי מהיוגה, כאשר דרך תרגילי היוגה, הנשימות, וההרפיה דרך המדיטציה היוגית, אנו פותחים את ערוצי האנרגיה ומאפשרים לחוויה הטאנטרית לקרות בתוכנו. טאנטרה אינה דרך קלה, אלא ידע הדורש לימוד, תרגול והתמסרות. אולם השינויים הקורים בתוכנו, בבריאות בחיוניות ובשמחת ושלוות החיים שאנו זוכים לה, שווים כל השקעה.
שלכם, בחיבוק טנטארי אוהב.
ניסים אור ים, מרכז אור ים, בית הספר ליוגה בטבעון
טלפונים:
04-9536167 050-7372736


 

קישורים נוספים:
לקבלת אוסף הטיפים הגדול של אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים

לאן ממשיכים מכאן?
מצטרפים לקבלת אוסף הטיפים הגדול של פורטל אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים
אפשר להתייעץ עם מיסטיקנים ויועצים רוחניים בשיחה אישית - עכשיו!
נכנסים לקניון הרוחניות
■ חולקים את המידע עם החברים ברשתות החברתיות
■ לוחצים על כפתור ה Like ומצטרפים לקבוצת הרוחניות הגדולה בישראל בפייסבוק

 

 

ערוצי תוכן

 
 
 
 
 
עמוד זה עוסק בין היתר ב: טיפולי רפואה משלימה, יוגה, רפואה סינית, ארומתרפיה, צמחי מרפא, דיאטה ותזונה, הורוסקופ, אסטרולוגיה, מיסטיקה, ויטמינים ובו תוכלו למצוא מידע רב בנושאי בריאות שונים, הגשמה עצמית, התגברות על קשיים, פתרון דילמות ועוד... לרשימת תגיות התוכן
 
 
 

 

 

 

 
ערוצי רפואה משלימה
רפואה משלימה
טיפולי רפואה משלימה
רפואה סינית
אורה סומא
פרחי באך
דיאטה ותזונה
צמחי מרפא

ספרי רפואה משלימה
ערוצי רוחניות והגשמה עצמית
רוחניות
יוגה
מדיטציה בדמיון מודרך
מודעות עצמית
יועצים רוחניים
גוף ונפש
פנג שואי
הגשמה עצמית
ערוצי מיסטיקה ואסטרולוגיה
מיסטיקה
אסטרולוגיה
הורוסקופ
קלפי טארוט
נומרולוגיה
קריסטלים ואבני חן
קבלה ומודעות עצמית
קניון רוחניות ומיסטיקה
רדיו רוחני
שימושי
חיפוש מטפל / יועץ רוחני
מטפלים ויועצים - נבחרי החודש
היועצים המובילים של ישראל
▪ 
יעוץ אישי מאסטרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מנומרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מקוראים בטארוט
▪ 
יעוץ להגשמה עצמית
▪ 
יעוץ אישי ממיסטיקנים
▪ 
יעוץ אישי ברפואה משלימה
▪ 
יעוץ אישי לתזונה והרזיה
▪ 
יעוץ אישי באהבה וזוגיות
▪ 
פתרון חלומות
מי אנחנו I תנאי שימוש ותקנון האתר  I פרסמו באתר  I צור קשר

בקרו גם ב: אתר רפואת שיניים Goodee I אתר פנאי ואורח חיים I אתר קוסמטיקה I