אלטרנטיבלי ראשי

כשרוצים לעשות משהו טוב לגופ-נפש רוח

 
 
 
 
 

 

 

 

 

הקריסטלים בשימוש תרבויות עתיקות

מרבית התרבויות העתיקות עשו שימוש באבני חן וקריסטלים; אנשי אטלנטיס התבססו על האנרגיות המיוחדות של כל אבן, המצרים נעזרו בהם בתחומי ההנדסה, ואפילו היהדות מצאה בהן תועלת.

מאת: פורטל אלטרנטיבלי, גילה בויום

אבני החן בהם אנו עושים שימוש היום, הן חלק מהתרבות האנושית מאז ומעולם. במסורת היהודית הן מוכרות לנו בעיקר מעבודתו של הכהן אולם לא רק. שימוש בהן נעשה בכל תרבות קדומה. בתרבות אטלנטיס למשל, אשר שכנה באוקינוס האטלנטי ונכחדה לפני כ15- אלף שנה, היו לאבני החן ולמינרליים שימושים טכנולוגיים בעיקר.

בעזרתן פיתחו טכנולוגיות של הנעת עצמים כבדים, טכניקות שעל פיהן נבנו הפירמידות ומונומנטים עתיקים ברחבי העולם. האבנים שבשימוש היו מסוג הקוורץ, שמיוחסות לו תכונות מוליכות פיזו-אלקטריות. מאדאם בלבצ'קי, מייסדת התנועה התיאוסופית, טוענת בספרה החשוב והבסיסי "הדוקטרינה הסודית" שהאבנים הענקיות מהן בנויה הפירמידה הגדולה במצרים הונפו באמצעות שימוש בקריסטלי קוורץ בשילוב עם צלילים מסוימים.

תיאורים מפתיעים על השימוש בקריסטלים בתרבות אטלנטיס לצרכי הפקת אנרגיה לתעבורה, מאור, ריפוי וכו', מצויים בדבריו של גדול המיסטיקנים של המאה ה20- אדגר קייסי, אשר תיאר במסרים את "הגבישים הגדולים" אשר קלטו את קרני האור "ועיבו" אותם. מעניין שגבישים אלו יכלו לקלוט ולשדר אנרגיה ללא שימוש בכבלים כאמצעי להעברתה. תהליך זה נעשה באמצעות ריכוז אור השמש, הירח והכוכבים בתוך בניין בעל כיפה אשר ניתן היה לגלגל את הגג שלו אחורנית על מנת לכוון את קרן האנרגיה לשידור או לקליטה. בתוך הבניין היה קריסטל קוורץ ענקי ומערכת שלימה של קריסטלים קטנים יותר, ששימשו כמנסרות - פריזמות.

שימושים מיוחדים נעשו בקריסטלים באטלנטיס גם לצרכי ריפוי, כאשר תושביה, שהיפנו עצמם לכיוונים טכנונולגיים, פיתחו בקרבם מחלות חדשות ומוזרות. להבדיל מהלמוריים שלא ידעו תופעות של חוסר איזון וחולי והשתמשו בקריסטלים לחידוש רקמות ולהתחדשות רוחנית. תושבי אטלנטיס לא חיו עוד בסביבה רוחנית "רווית אור", ולכן נוצר אצלם חוסר איזון רדיקלי במטבוליזם ובגוף הפיזי.

רק מעמד הכהונה באטלנטיס המשיך להוות כח רוחני, ורבים ממנו פיתחו כוחות טלפתיים ויכולת למורית מלאה, כאשר לאבני החן חלק חשוב בכך. הם השתמשו בעיקר בקריסטלי קוורץ, אמטיסט, יהלום, ג'ייד ומינרלים שונים המקובלים בספרות האלכימית.

מקובל במיוחד היה השימוש בטכניקות מדיטציה הדומות לטכניקות של מדיטצית קונדליני לצורך פיתוח תכונות מדיומליות, (קונדליני- האנרגיה העצורה בצ'אקרה הראשונה בבסיס עמוד השדרה אשר ניתן לעוררה באמצעות טכניקות שונות שחלקן הגדול רבות עוצמה, כמו תנועות חזקות, מוסיקה, מיקצב, ריקוד וכו'. לעתים קרובות זה נעשה בחדר בעל קירות קוורץ בצורת כיפה, זאת בנוסף לענידת אבנים במקומות שונים בגוף.

עפ"י דיווחים היסטוריים, היו אבני החן בשימוש במשך אלפי שנים בציויליזציות ותרבויות שונות, החל במצריים העתיקה ובבל וכלה באצטקים, המאיה, הסינים ואפילו הפולינזיים ואנשי תקופת האבן באוסטרליה. מסורות לשימוש באבנים היו קיימות גם בקרב השמאניים - המרפאים השבטיים ולא רק בקרב הכוהנים.

השימוש באבנים בתרבויות עתיקות רבות היה גם להדלקת אש, הגנה ויצור נשק וכן כקמיעות לשמירה והגנה בפני אויבים, מזיקים וכו'. במצריים, למשל, השתמשו באבן האודם- הרובי כנגד מאגיה שחורה, באבנים דמויי יהלום השתמשו לפיתוח כושר נבואי, ובזהב להארכת החיים.

במסורת היהודית, המוכר ביותר הוא כאמור השימוש באבני החן בחושן של הכהן הגדול. עפ"י מקורות מדיומליים, (מידע שנתקבל מישויות רוחניות באמצעות מדיום), היה לאבני החושן הילה - שדה אנרגטי, חזקה במיוחד, אשר נראתה לעיני אלו שהיו בעלי יכולת על-חושית. יכולת רוחנית זו של הכהן הגדול הוגברה בשל האופן המיוחד בו לוטשו האבנים והשימוש בשמני קטורת שהגבירו את האפקטים הפיזיואלקטריים של האבנים.

לסיכום נאמר: אנו רק ממשיכים את דרכי אבות אבותינו בשימוש היומיומי בקריסטלים האנרגטיים ואנו רק מתאימים את השימוש לעידן בו אנו חיים.

באהבה. למילון הקריסטלים המלא - לחץ/צי כאן
באהבה.


 

קישורים נוספים:
הקריסטלים המתאימים לחודש הלידה שלך
תליון מקריסטל אנרגטי לאהבה
תליון מרכבה תלת ממדי לאיזון אנרגטי כללי
לקבלת אוסף הטיפים הגדול של אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים
גילה בויום, האגודה לפיתוח המודעות

לאן ממשיכים מכאן?
מצטרפים לקבלת אוסף הטיפים הגדול של פורטל אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים
אפשר להתייעץ עם מיסטיקנים ויועצים רוחניים בשיחה אישית - עכשיו!
נכנסים לקניון הרוחניות
■ חולקים את המידע עם החברים ברשתות החברתיות
■ לוחצים על כפתור ה Like ומצטרפים לקבוצת הרוחניות הגדולה בישראל בפייסבוק

 

 

 

ערוצי תוכן

 
 
 
 
 
עמוד זה עוסק בין היתר ב: טיפולי רפואה משלימה, שאלוני אישיות, רפואה סינית, ארומתרפיה, צמחי מרפא, מחשבון קלוריות ודיאטה, הורוסקופ, אסטרולוגיה, מיסטיקה, ויטמינים ובו תוכלו למצוא מידע רב בנושאי בריאות שונים, הגשמה עצמית, התגברות על קשיים, פתרון דילמות ועוד... לרשימת תגיות התוכן
 
 
 

 

 

 

 
ערוצי רפואה משלימה
רפואה משלימה
טיפולי רפואה משלימה
רפואה סינית
ריפוי בצבעים
פרחי באך
דיאטה ותזונה
צמחי מרפא

רפלקסולוגיה
ערוצי רוחניות והגשמה עצמית
רוחניות
יוגה
מדיטציה בדמיון מודרך
מודעות עצמית
יועצים רוחניים
גוף ונפש
פנג שואי
הגשמה עצמית
ערוצי מיסטיקה ואסטרולוגיה
מיסטיקה
אסטרולוגיה
הורוסקופ יומי
קלפי טארוט
נומרולוגיה
קריסטלים ואבני חן
קבלה ומודעות עצמית
קניון רוחניות ומיסטיקה
רדיו רוחני
שימושי
חיפוש מטפל / יועץ רוחני
מטפלים ויועצים - נבחרי החודש
היועצים המובילים של ישראל
▪ 
יעוץ אישי מאסטרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מנומרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מקוראים בטארוט
▪ 
יעוץ להגשמה עצמית
▪ 
יעוץ אישי ממיסטיקנים
▪ 
יעוץ אישי ברפואה משלימה
▪ 
יעוץ אישי לתזונה והרזיה
▪ 
יעוץ אישי באהבה וזוגיות
▪ 
פתרון חלומות
מי אנחנו I תנאי שימוש ותקנון האתר  I פרסמו באתר  I צור קשר

בקרו גם ב: אתר רפואת שיניים Goodee I אתר פנאי ואורח חיים I אתר קוסמטיקה I