אלטרנטיבלי ראשי

כשרוצים לעשות משהו טוב לגופ-נפש רוח

 
 
 
 
 

 

 

 

 

האם אתם "נשמות תאומות"? על אהבה ומספרים

האהבה היא כוח פעיל הפורץ את המחיצות המבדילות בין אדם לזולתו ומאחדת אותו עם זולתו. איך נדע מי מתאים לנו

מאת: פורטל אלטרנטיבלי, אסתי אורה תירוש

בתורת הנומרולוגיה המסורתית אנו מחלקים את מטריצת הספרות לשלוש קבוצות.

הספרות 1, 2, 3 מייצגות ספרות אישיות ומכונות "היחיד". מילת המפתח שלהן היא: "אני", "שלי". מספרים אלה מתעניינים בעצמיות או באינדיבידואל, בשביעות הרצון של העצמי, בהתפתחות שיתוף הפעולה עם האחרים ובהבעה העצמית.

הספרות 4, 5, 6 מייצגות רטטים מוגבלים או "הרבים". מילת המפתח היא: "את/ה". מספרים אלה משרתים את משפחתם, את חבריהם ואת הקהילה, באמצעות עבודה קשה וסדר. התחקות אחר החופש דרך מערכות יחסים עם אחרים, הנאמנות, ההשגחה, המשפחה והקשרים שהם מפתחים עם החברים והאוהבים.

ספרות 7, 8, 9 הנן הרטטים האוניברסליים המכונים "הכלל". מילת המפתח שלהן היא "כל אחד". הם משרתים את כל האנושות, ללא יוצא מן הכלל וללא דעות קדומות. דרך הסתכלות פנימה, חינוך וחקירה, הם לומדים לנצל ולהשתמש בכוחם הפנימי לצורך השפעה על כל האנושות.

לכל מספר יש את "הסיפור" שלו, התדר שלו, הצליל שלו - המשמיע את יצירת חייו. אך מה קורה כאשר שתי נשמות נפגשות? האם התאמת המספרים תשפיע על מערכת הזוגיות?

זוגיות ומספרים
האהבה הבשלה היא אחדות בתנאי קיום עצמיותו של האדם. האהבה היא כוח פעיל הפורץ את המחיצות המבדילות בין אדם לזולתו ומאחדת אותו עם זולתו. באהבה מוצאים את הפרדוקס של שתי נפשות שהיו לאחת - ובכל זאת נשארו שתיים. האהבה הנה בבחינת ההתגברות על ההתבדלות האנושית, מבחינת מילוי הכיסופים לאיחוד. אבל למעלה מהצורך האוניברסלי, צורך הקיום באיחוד, שורר צורך ספציפי יותר, ביולוגי: התשוקה לזיווג בין הקוטב הגברי והקוטב הנשי. רעיון הקוטביות הזה בא לידי ביטויו הנמרץ ביותר במיתוס, לפיו הגבר והאישה גוף אחד היו בראשית הימים, ומאז חלוקתו לשניים מבקש הגבר להשיב את חלקו הנשי שאבד לו, ולהתאחד עמו מחדש.

אחת השאלות הנפוצות ביותר בין בני זוג הנה: "האם אנו נשמות תואמות"? התשובה שאפשר לתת לשאלה זו היא, שהנשמה שלנו לעולם לא תוביל אותנו בדרך שאינה נכונה לנו. אין פגישות מקריות. אלה שאמורים להיפגש - יפגשו, מפני שיחד יש ביכולתם להגיע למצב של למידה, גדילה וצמיחה אישית באם זה בדרך של כאב או של תענוג. כל היחסים הבין אישיים שלנו הנם מטלות, והנם נכונים כיוון שכך או אחרת הם "מוצלחים", ותמיד יובילו את האדם למקום הימצאו כיום - ובכך יוצרים בסיס להתפתחות, להתחזקות,לביטחון ולבהירות של מה שהאדם רוצה לקבל מכל קשר חדש שיווצר.

יש שלוש רמות של הוראה במערכת יחסים: הרמה הראשונה היא מפגש שכל כולו מקרה - במעלית, באוטובוס, בין שני זרים. שעורי הבית כאן הן מאור פנים. הרמה השניה של ההוראה, הנה יחסים ממושכים יותר, שבהם שני בני הזוג נכנסים לזמן מה למצב של הוראה ולימוד נמרץ - ולאחר מכן נפרדים. שעורי הבית כאן הם – פרידה. אלה לימודים של לקחי האהבה הטהורה מתוך הכורח לשחרר מערכת יחסים קיימת. הרמה השלישית של ההוראה מתרחשת ביחסים, אשר מרגע שנוצרו יימשכו לכל אורך החיים. המעורבים ביחסים אלה הגיעו בעת ובעונה אחת לשלב שבו האיזון בין ההוראה ללימוד הנו מושלם.

כאמור, אין מרשם בדוק המבטיח לנו חיים מוצלחים עם בני זוגנו. יחד עם זאת, מטרת חיינו (סה"כ חיבור תאריך לידתנו המלא, יום - חודש - ושנה), מציידת אותנו במפתחות להבנת האנרגיה והדינמיקה של היחסים המשותפים. בני הזוג, בהתאחדם יחד, יוצרים אנרגיה שלישית משותפת, החזקה מהאנרגיה שממנה היא מורכבת. כמובן שחופש הבחירה תמיד בידנו, האם לפעול ולהתנהל בצורה חיובית או בצורה שלילית בתוך כל קשר והאם הלימוד יהיה מהנה או קשה.

הנומרולוגיה, תורת המספרים, נותנת בידנו מפתחות להבנת הקשרים, שנוצרים בין בני זוג, הורים וילדים, חברים וכו'. לצירופי האנרגיות ניתן להשתמש במחשבון ההתאמה הנומרולוגית.


 

קישורים נוספים:
קורס נומרולוגיה שלם ללימוד עצמי
על אסתי אורה תירוש
לקבלת אוסף הטיפים הגדול של אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים

לאן ממשיכים מכאן?
מצטרפים לקבלת אוסף הטיפים הגדול של פורטל אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים
אפשר להתייעץ עם מיסטיקנים ויועצים רוחניים בשיחה אישית - עכשיו!
נכנסים לקניון הרוחניות
■ חולקים את המידע עם החברים ברשתות החברתיות
■ לוחצים על כפתור ה Like ומצטרפים לקבוצת הרוחניות הגדולה בישראל בפייסבוק

 

 

 

ערוצי תוכן

 
 
 
 
 
עמוד זה עוסק בין היתר ב: טיפולי רפואה משלימה, שאלוני אישיות, רפואה סינית, ארומתרפיה, צמחי מרפא, מחשבון קלוריות ודיאטה, הורוסקופ, אסטרולוגיה, מיסטיקה, ויטמינים ובו תוכלו למצוא מידע רב בנושאי בריאות שונים, הגשמה עצמית, התגברות על קשיים, פתרון דילמות ועוד... לרשימת תגיות התוכן
 
 
 

 

 

 

 
ערוצי רפואה משלימה
רפואה משלימה
טיפולי רפואה משלימה
רפואה סינית
ריפוי בצבעים
פרחי באך
דיאטה ותזונה
צמחי מרפא

רפלקסולוגיה
ערוצי רוחניות והגשמה עצמית
רוחניות
יוגה
מדיטציה בדמיון מודרך
מודעות עצמית
יועצים רוחניים
גוף ונפש
פנג שואי
הגשמה עצמית
ערוצי מיסטיקה ואסטרולוגיה
מיסטיקה
אסטרולוגיה
הורוסקופ יומי
קלפי טארוט
נומרולוגיה
קריסטלים ואבני חן
קבלה ומודעות עצמית
קניון רוחניות ומיסטיקה
רדיו רוחני
שימושי
חיפוש מטפל / יועץ רוחני
מטפלים ויועצים - נבחרי החודש
היועצים המובילים של ישראל
▪ 
יעוץ אישי מאסטרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מנומרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מקוראים בטארוט
▪ 
יעוץ להגשמה עצמית
▪ 
יעוץ אישי ממיסטיקנים
▪ 
יעוץ אישי ברפואה משלימה
▪ 
יעוץ אישי לתזונה והרזיה
▪ 
יעוץ אישי באהבה וזוגיות
▪ 
פתרון חלומות
מי אנחנו I תנאי שימוש ותקנון האתר  I פרסמו באתר  I צור קשר

בקרו גם ב: אתר רפואת שיניים Goodee I אתר פנאי ואורח חיים I אתר קוסמטיקה I