אלטרנטיבלי ראשי

כשרוצים לעשות משהו טוב לגופ-נפש רוח

 
 
 
 
 

 

 

 

 

נומרולוגיה: חיבור לאנרגיית האינסוף ולספרה שמונה

המספרים הינם כלי חשוב ביותר להבנת היקום שבו אנו חיים ולראיית היופי האינסופי שבו. "ללא מספרים – חיינו אינם חיים", אמר פיתגורס, החכם היווני.

מאת: פורטל אלטרנטיבלי, אוריאלה

לכל מספר ישנו רטט, תדר ייחודי המשפיע עלינו, ולספרה "8" איכויות עמוקות ומיוחדות וחשיבות רבה בעולם הרוח ובעולם החומר כאחד. הספרה "8" מחוברת לנושאים כמו שפע, כוח, הצלחה, הכרה ומעמד, מחד, ובה בעת מייצגת היא את האינסופ, המגולם בצורתה של הספרה, אשר אין לה התחלה או סוף.

ספרה זו מזכירה לנו לשים לב כיצד אנו משתמשים בעוצמה שלנו? האם ההצלחה וההכרה שאנו מעוניינים בה נובעת ממניעי האישיות, המבקשת לעצמה עוד שליטה והעצמה עצמית על חשבון האחר, או ממניעים של הנשמה, המבקשת להיטיב עם עצמה ועם האחר, להשפיע טוב ואור ואהבה על היקום כולו.

מעניין להתבונן באופן הופעתה של הספרה "8" במפה האישית שלנו. ניתן להתבונן במפת הלידה האסטרולוגית, או במפה המורכבת משם ושם משפחה בצירוף תאריך הלידה:

האם ה- 8 מופיע מספר פעמים?
האם סכום אותיות שמנו הינו 8?
האם הוא כולל את האותיות "ח" ו – "פ"?
האם קיים תאריך לידה שסכומו 8 וכד'.

אלו שהספרה "8" מופיעה באופן משמעותי במפת הלידה שלהם מתמודדים בחייהם עם נושאים של שפע וכוח. כשספרה זו מאוזנת ביחס לרטטים ותדרים אחרים במפה האישית, חווים אותם אנשים שפע וכן הערכה לעשייתם בעולם, ואילו במצבי חוסר איזון, ייתכנו חיים בצמצום רב, או תחושת אשמה על כספים שהתקבלו, תחושות כבדות וקושי בנתיב החיים. הספרה "8" מזכירה לנו נושאים הקשורים לנתינה שאיננה באה מתוך סגידה לכסף, כוח או הכרה, אלא נתינה הבאה מתוך תחושה פנימית של הכרה. נתינה ללא ציפייה לתמורה. נתינה שבאה מתוך שירות ואהבה.

השפע שאותו מייצג ה –"8" מתייחס למצב פנימי של רווחה, המשתקף במציאות החיצונית. החיבור ל – 8 בהיבט הנעלה שלו מתייחס לשפע המצוי בחיים, בכל – היש, באלוהי, השפע המצוי במארג האור, שכל הקיים עלי אדמות ניזון ממנו ושופע אליו.

באסטרולוגיה מייצגת הספרה את הבית ה – 8 מתוך 12 בתים, ששליטו מזל עקרב, המסמל רגשות אינטנסיבים, יצרים עזים, כספים המגיעים מן הזולת (כגון ירושות), וכן מין, מוות ויכולת התחדשות. (אין הדבר נכון לגבי כל בני מזל עקרב! אצל כולנו מצויה במפה האישית אנרגיה זו, ויש להתייחס למכלול ולדגשים בתוכו).

מורגשת כאן אם כן הבחירה בין קצוות: אנו עשויים להשתמש ברטט ה- 8 למצבי חתרנות, פיתוי והרס, או להיעזר בו להשגת מטרות תוך שימוש בכוח רצון בלתי נלאה, אומץ ודביקות במטרה, התעניינות במעמקים ובדברים שאינם נגלים לעין.

הקלף השמיני במערכת הראשית בקלפי הטארוט מסמל בחירה זו: הוא מציג אישה צעירה האוחזת במלתעות אריה. דמותה מסמלת את ניצחון האמת והחכמה על הכוחות הנחותים – בורות ואי יושר. היא מסמלת כוח על טבעי, אקסטזה ובטחון עצמי, ואת בטחון האמונה באלוהים.

יכולת ההתחדשות המיוצגת ע"י כוכב פלוטו (שליט בית 8), מאפשרת שלב גבוה ביותר בהתפתחותה של הנפש, ע"י מות תבניות ודפוסים ישנים ותהליכי התחדשות ולידה מחדש. זו הסיבה שאנרגיית ה- 8 מזכירה לנו את שאלת משמעות החיים ומהות החיים שלאחר המוות, ומגבירה עניין בנסתר ובחבוי.

כוכב שבתאי, אף הוא שליט בית 8 במפת האסטרולוגית, מגלם את גורם הזמן במובן הרחב, המחזורי. הוא מאפשר לנו לעבור מחזורי חיים שבמהלכם נתחבר עם המהות העליונה, ונשלב בין החומר והרוח תוך חיבור למהות אינסופית.

שימוש באנרגיית ה – 8 ליצירת שפע ורוגע:

בשל צורתה ומשמעותיה המיוחדות של ספרת ה- 8 והזרימה האינסופית שבה, עשוי תהליך הדמיה/מדיטציה לסייע מאוד בשכלול השימוש שאנו עושים במוחנו, ולהביא רגיעה ושלווה פנימית בתוכנו. (ישנן שיטות שעושות שימוש ב- 8 מתוך היותו מאפשר חיבור בין המוחות, מוח ימין ומוח שמאל).

אם נוסיף לכך את משמעות ה- 8 כחיבור לשפע אינסופי, הרי נוכל ליצור לעצמנו מציאות נפלאה.

תוכלו אם כן להשתמש בתהליך הדמיה פשוט, שבו אתם מרפים את גופכם, נושמים את תוכו נשימות של אור, ומדמים בעיני רוחכם את הספרה שמונה, כשהיא "שוכבת".

אפשרו לעצמכם "לטייל" בעיניים הפנימיות שלכם על פני מסלולה. ואז, בעודכם נרגעים כך... הוסיפו זוהר לספרה. ראו אותה קורנת וזוהרת.

אמרו בדיבור פנימי:

"יש לי שפע בחיים".
"אני מרשה לעצמי לקבל יותר משחשבתי אי-פעם לעצמי שהינו אפשרי".
"אני מאמין/ה בשגשוג ובהצלחה הבלתי מוגבלים שלי".

התבוננו דרך "פתחי" ה- 8 השוכב, כמו היה זה אשנב למציאות שמעבר, שבה תוכלו לחוות את עצמכם משיש לכם שפע רב יותר: שפע אהבה, שפע שמחה, שפע כסף...

כיצד ייראה יום בחייכם משיש לכם שפע בתוככם? שלווה? עוצמה? ביראו לכם שפע אינסופי...

ברוכים הבאים לעולם אפשרי!

אוריאלה שדה-זהר, הילרית ומתקשרת, מפתחת שיטת "אומגה". 

קישורים נוספים:
קורס עצמי לנומרולוגיה, כוח האותיות והמספרים
מדור נומרולוגיה
אתר של אוריאלה
סוד האותיות והשמות כולל תליון מרכבה מקוורץ
לקבלת אוסף הטיפים הגדול של אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים

 

לאן ממשיכים מכאן?
מצטרפים לקבלת אוסף הטיפים הגדול של פורטל אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים
אפשר להתייעץ עם מיסטיקנים ויועצים רוחניים בשיחה אישית - עכשיו!
נכנסים לקניון הרוחניות
■ חולקים את המידע עם החברים ברשתות החברתיות
■ לוחצים על כפתור ה Like ומצטרפים לקבוצת הרוחניות הגדולה בישראל בפייסבוק

 

 

ערוצי תוכן

 
 
 
 
 
עמוד זה עוסק בין היתר ב: טיפולי רפואה משלימה, שאלוני אישיות, רפואה סינית, ארומתרפיה, צמחי מרפא, מחשבון קלוריות ודיאטה, הורוסקופ, אסטרולוגיה, מיסטיקה, ויטמינים ובו תוכלו למצוא מידע רב בנושאי בריאות שונים, הגשמה עצמית, התגברות על קשיים, פתרון דילמות ועוד... לרשימת תגיות התוכן
 
 
 

 

 

 

 
ערוצי רפואה משלימה
רפואה משלימה
טיפולי רפואה משלימה
רפואה סינית
ריפוי בצבעים
פרחי באך
דיאטה ותזונה
צמחי מרפא

רפלקסולוגיה
ערוצי רוחניות והגשמה עצמית
רוחניות
יוגה
מדיטציה בדמיון מודרך
מודעות עצמית
יועצים רוחניים
גוף ונפש
פנג שואי
הגשמה עצמית
ערוצי מיסטיקה ואסטרולוגיה
מיסטיקה
אסטרולוגיה
הורוסקופ יומי
קלפי טארוט
נומרולוגיה
קריסטלים ואבני חן
קבלה ומודעות עצמית
קניון רוחניות ומיסטיקה
רדיו רוחני
שימושי
חיפוש מטפל / יועץ רוחני
מטפלים ויועצים - נבחרי החודש
היועצים המובילים של ישראל
▪ 
יעוץ אישי מאסטרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מנומרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מקוראים בטארוט
▪ 
יעוץ להגשמה עצמית
▪ 
יעוץ אישי ממיסטיקנים
▪ 
יעוץ אישי ברפואה משלימה
▪ 
יעוץ אישי לתזונה והרזיה
▪ 
יעוץ אישי באהבה וזוגיות
▪ 
פתרון חלומות
מי אנחנו I תנאי שימוש ותקנון האתר  I פרסמו באתר  I צור קשר

בקרו גם ב: אתר רפואת שיניים Goodee I אתר פנאי ואורח חיים I אתר קוסמטיקה I