אלטרנטיבלי ראשי

כשרוצים לעשות משהו טוב לגופ-נפש רוח

 
 
 
 
 

 

 

 

 

ההילינג כשיטת ריפוי אלטרנטיבית

הילינג היא שיטת ריפוי טבעית הוליסטית המתייחסת אל האדם ולא רק אל מחלתו. כיצד מתבצע האבחון, הטיפול ומהם יתרונות ההילינג היהודי מסורתי.

מאת: פורטל אלטרנטיבלי, יפית צדקה, בית שלם

אנו עדים לכך שבמציאות חיינו המודרנית וכתוצאה מההשפעות החיצוניות החזקות שפועלות עלינו במישורי הקיום השונים (עבודה, מערכות יחסים וזוגיות וכן תחומים נוספים) הכיר עולם הרפואה וכן גם הציבור הרחב, כי חוסר יכולת עמידה, התגוננות והסתגלות לאורך החיים, יוצרים מתחים רבים אשר נטענים ללא הפסק בגוף הפיזי מבלי שתהיה להם יכולת פריקה.

לאורך זמן צבירת מתחים אלה, של התנהגויות במצבי דחק (סטרס) ודפוסי חשיבה מוטעים יוצרים דיכוי או הפעלת יתר של מרכזים שונים בגופינו וגורמים למחלות פיזיות, כניסה למצבי חרדה, דכאונות, התפרצויות מרירות, חוסר סיפוק עצמי, ירידה ברמות האנרגיה ועוד. מצבים אלה נובעים בעיקר מחוסר איזון אנרגטי.

ההילינג היא שיטת ריפוי טבעית הוליסטית המתייחסת אל האדם ולא רק אל מחלתו. ההילר בוחן את הגוף והנפש כיחידה אנרגטית שלמה, המחולקת ליחידות משנה - צ'אקרות. אלו מאחסנות בתוכן מידע, מטען ריגשי, רוחני ופיזי שנאגר ונצבר.

הריפוי בהילינג נעשה בדרך כלל בלבוש מלא כשה"הילר" (המרפא) נעזר ביכולות תקשור והעברת אנרגיות ממנו אל אחרים, כך ההילר עוזר לאיזון אנרגיות הגוף, ניקוי הגוף מפסולת אנרגטית שעצורה בו וגורמת לחוסר איזון באנרגיית הגוף, בהילה הסובבת אותו ובמערכת הצ'קרות.

הילינג מסורתי (יהודי)
ההילינג המסורתי הנהוג ביהדות מתואר כסוג של תקשור וקבלת מסרים גלויים ונסתרים מגיבורי התנ"ך וחכמי היהדות. תהליך הריפוי ואיזון הגוף נעשה בעזרת רוחות ודמויות תנכיות המעבירות להילר אנרגיות, מסרים גלויים ונסתרים. הרוחות הזמינות לנו ביותר כאן בארץ הן אבות אבותינו, רבנים, צדיקים וכמובן, האל. לכן אנו עדים כיום בארץ וגם בעולם לתופעה בה הקשר הולך ומתחזק לתורת הריפוי הקבלי, לרפואת הרמב"ם ולהוליסטיקה יהודית.

הסמליות היהודית נשענת בחלקה הגדול גם על הקבלה שהיא יסוד לידע רוחני בכל רחבי העולם. אוצר הידע היהודי מכיל צפנים שאין להם תחליף בלימוד של העולם הרוחני ובכניסה לסתרי הסתרים של הבנת המציאות וכמובן גם בלימוד תהליכי ריפוי עמוקים לנשמה ולרוח של האדם הפרטי.

מתקשר ידוע כתב: "האמת עושה מאמץ להתחפש בדרך שבה נוכל לזהות אותה". זה אולי פרדוקס אבל ההסבר לכך הוא פשוט, העולם הלא פיזי מלא בישויות ובאנרגיות מסוגים שונים וממקורות שונים. מקובל להתייחס לכל הישויות והאנרגיות שבאות אלינו מאהבה כאל ישויות של אור, למעשה לכל אחד מאיתנו יש ישויות אור שמגנות עליו, מלוות אותו ומציעות לו את עזרתן בכל דרך בה הוא מוכן לקבל אותה. אם נדע להתחבר אל האני הפנימי של עצמנו בעזרת כלים מדמויות המוכרות לנו מהתנ"ך, נוכל להגיע לאיזון, להבנה ולאיכות חיים טובה יותר.

אנחנו יכולים להיות אופטימיים משום שניתן להגיע כמעט לכל אדם בדרך שבה הוא מאפשר שיגיעו אליו, לצערינו רבים מאיתנו עדיין מסתתרים מאחורי חומות הגנה שאינן מאפשרות להם לראות את האמת הפנימית שלהם ולכן אינם מאפשרים לעצמם להנות מאיכות חיים טובה יותר ומחיים שלווים יותר. פתיחות, אמונה ואהבה מצידנו יכולות להגדיל לעין ערוך את הערך והעוצמה של האור והמשרים שמצליחים לחדור אלינו. האור בתורו יגדיל באופן תמידי את הפתיחות, האמונה והאהבה שלנו כך שנוכל להכיל יותר אור.

לסיום:
בדקו את כל המקומות שבהם החלפתם את האהבה בציניות, את האינטימיות בהגנות ואת האמונה בריקנות ועקרות. ניתן לחזור ולהיות מאושרים כמו שהייתם פעם לפני הרבה גלגולים, זו פשוט עניין של החלטה וכמו שאומרים: "כשהתלמיד מוכן המורה מגיע". 

קישורים נוספים:
שלושה דיסקים ליצירת אווירה רגועה, שלווה קוסמית ונינוחות
לקבלת אוסף הטיפים הגדול של אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים

 

לאן ממשיכים מכאן?
מצטרפים לקבלת אוסף הטיפים הגדול של פורטל אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים
אפשר להתייעץ עם מיסטיקנים ויועצים רוחניים בשיחה אישית - עכשיו!
נכנסים לקניון הרוחניות
■ חולקים את המידע עם החברים ברשתות החברתיות
■ לוחצים על כפתור ה Like ומצטרפים לקבוצת הרוחניות הגדולה בישראל בפייסבוק

 

 

ערוצי תוכן

 
 
 
 
 
עמוד זה עוסק בין היתר ב: טיפולי רפואה משלימה, שאלוני אישיות, רפואה סינית, ארומתרפיה, צמחי מרפא, מחשבון קלוריות ודיאטה, הורוסקופ, אסטרולוגיה, מיסטיקה, ויטמינים ובו תוכלו למצוא מידע רב בנושאי בריאות שונים, הגשמה עצמית, התגברות על קשיים, פתרון דילמות ועוד... לרשימת תגיות התוכן
 
 
 

 

 

 

 
ערוצי רפואה משלימה
רפואה משלימה
טיפולי רפואה משלימה
רפואה סינית
ריפוי בצבעים
פרחי באך
דיאטה ותזונה
צמחי מרפא

רפלקסולוגיה
ערוצי רוחניות והגשמה עצמית
רוחניות
יוגה
מדיטציה בדמיון מודרך
מודעות עצמית
יועצים רוחניים
גוף ונפש
פנג שואי
הגשמה עצמית
ערוצי מיסטיקה ואסטרולוגיה
מיסטיקה
אסטרולוגיה
הורוסקופ יומי
קלפי טארוט
נומרולוגיה
קריסטלים ואבני חן
קבלה ומודעות עצמית
קניון רוחניות ומיסטיקה
רדיו רוחני
שימושי
חיפוש מטפל / יועץ רוחני
מטפלים ויועצים - נבחרי החודש
היועצים המובילים של ישראל
▪ 
יעוץ אישי מאסטרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מנומרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מקוראים בטארוט
▪ 
יעוץ להגשמה עצמית
▪ 
יעוץ אישי ממיסטיקנים
▪ 
יעוץ אישי ברפואה משלימה
▪ 
יעוץ אישי לתזונה והרזיה
▪ 
יעוץ אישי באהבה וזוגיות
▪ 
פתרון חלומות
מי אנחנו I תנאי שימוש ותקנון האתר  I פרסמו באתר  I צור קשר

בקרו גם ב: אתר רפואת שיניים Goodee I אתר פנאי ואורח חיים I אתר קוסמטיקה I