אלטרנטיבלי ראשי

כשרוצים לעשות משהו טוב לגופ-נפש רוח

 
 
 
 
 

 

 

 

 

כיצד למגנט את הזוגיות המתאימה - דרך האסטרולוגיה

הסוד האמיתי שמאפשר לנו יצירת זוגיות מתאימה והצלחה אמיתית במימושה לא טמון במזל הלידה שלנו- אלה דווקא במפה האסטרולוגית האישית.

מאת: פורטל אלטרנטיבלי, רן אושר

המפה האסטרולוגית היא הרבה יותר ממזל הלידה שלנו... כששואלים אותנו באיזה מזל נולדנו, אנחנו עונים לפי מיקום השמש ביום לידתנו. אם השמש בשמיים עמדה ביום הלידה במזל אריה אז אנחנו אריות, אם בדגים, אנחנו דגים וכן הלאה.

אבל חוץ מהשמש, קיימים כוכבים נוספים-הירח, מאדים, נגה, כוכב חמה ועוד... כך שמבנה המפה האישית שלנו עוסק בנתונים רבים, מעבר למזל השמש שלנו.

כשמנסים ליצור התאמה זוגית דרך האסטרולוגיה, למזל השמש יש חשיבות אך לא רק לו. לכן אלה המחפשים התאמה בין מזלות, עלולים להתאכזב, שכן, אין דבר כזה. ההתאמה חייבת להיות בין כל נתוני המפה שלנו למול אלה של האחר.

הסוד טמון בכוכבים ובמיקומים מסוימים במפה !

למיקומם של נגה (ונוס) ומאדים (מארס) במפת הלידה שלנו, חשיבות מכרעת במציאת בני הזוג הפוטנציאלים. כוכב נוגה עוסק בצד הנשי, האסטטי והרגיש, של הזוגיות ומאדים עוסק בצד הזכרי, היוזם והפעיל, של הזוגיות. כאשר אנרגיית מאדים של האישה מותאמת לאנרגיות הכוכביות של  הגבר-קיימת התאמה. כאשר אנרגיית נוגה של הגבר מותאמת לאנרגיות הכוכביות אצל האישה- ההתאמה קיימת.

הדבר נשמע אולי מסובך, אך הוא פשוט לחלוטין. כל כוכב מסמל תחום בחיי האדם. כאשר שני התחומים מצטלבים יחדיו-נוצר עניין משותף, נוצר חיבור.

כדי שתכירו את מצב הכוכבים האישי שלכם, עליכם להיפגש עם אסטרולוג או לחפש את הנתונים בעצמכם. באינטרנט ניתן למצוא נתונים אלה באתרים שונים.

כאשר אתם תזהו את אנרגיית הזוגיות שלכם תוכלו להתחיל "למגנט" זוגיות אל החיים ואם אתם נמצאים בזוגיות טובה, תוכלו על ידי הידע הזה להעצים את האיכות וההנאה בקשר.

מגנוט הזוגיות נעשה עם זיהוי מזל הנוגה שלכם. אם הנוגה שלכם נמצאת למשל במזל שור המעשי, עליכם להתחיל לפעול בכלים מעשיים. אם הנוגה בתאומים התקשורתי, עליכם לחזק את כושר הביטוי ותרגום רגשותיכם למילים. זיהוי המאדים מאפשר למצוא מהי דרך הפעולה הטובה ביותר  עבורנו. נתון נוסף המכונה "בית שבע", חושף בפנינו פרטים נוספים על הזוגיות.

משמעות הזוגיות באסטרולוגיה איננה מסתכמת במציאת אדם אחר, חיצוני ומשלים – אלא מציאת "האני" האמיתי, המשתקף דרך בני הזוג. אם נתחיל ונזהה בתוך עצמנו את איכויות הנוגה והמאדים שלנו, נאפשר לעצמנו במהירות למגנט זוגיות מתאימה. השלם קיים בתוכנו וכאשר אנו מכירים בכך- החיים עשירים, מלאים וכל צרכינו מגיעים על סיפוקם. כך גם נתחבר אל בן הזוג הטוב ביותר עבורנו, בכל המובנים.

אין אדם שלא ראוי לאהבה ולזוגיות. הדרך יכולה להיות שונה מהאחד לשני, אך העזרות בכלים המדהימים של האסטרולוגיה מבטיחה הצלחה.

שיהיה באהבה ובשמחה 

קישורים נוספים:
הורוסקופ וסודות מעולם המיסטיקה ישירות לסלולרי
מפה אסטרולוגית אישית
למציאת מטפל ו/או יועץ בתחום זה, לחץ כאן
לקבלת אוסף הטיפים הגדול של אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים

לאן ממשיכים מכאן?
מצטרפים לקבלת אוסף הטיפים הגדול של פורטל אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים
אפשר להתייעץ עם מיסטיקנים ויועצים רוחניים בשיחה אישית - עכשיו!
נכנסים לקניון הרוחניות
■ חולקים את המידע עם החברים ברשתות החברתיות
■ לוחצים על כפתור ה Like ומצטרפים לקבוצת הרוחניות הגדולה בישראל בפייסבוק

 

ערוצי תוכן

 
 
 
 
 
עמוד זה עוסק בין היתר ב: טיפולי רפואה משלימה, שאלוני אישיות, רפואה סינית, ארומתרפיה, צמחי מרפא, מחשבון קלוריות ודיאטה, הורוסקופ, אסטרולוגיה, מיסטיקה, ויטמינים ובו תוכלו למצוא מידע רב בנושאי בריאות שונים, הגשמה עצמית, התגברות על קשיים, פתרון דילמות ועוד... לרשימת תגיות התוכן
 
 
 

 

 

 

 
ערוצי רפואה משלימה
רפואה משלימה
טיפולי רפואה משלימה
רפואה סינית
ריפוי בצבעים
פרחי באך
דיאטה ותזונה
צמחי מרפא

רפלקסולוגיה
ערוצי רוחניות והגשמה עצמית
רוחניות
יוגה
מדיטציה בדמיון מודרך
מודעות עצמית
יועצים רוחניים
גוף ונפש
פנג שואי
הגשמה עצמית
ערוצי מיסטיקה ואסטרולוגיה
מיסטיקה
אסטרולוגיה
הורוסקופ יומי
קלפי טארוט
נומרולוגיה
קריסטלים ואבני חן
קבלה ומודעות עצמית
קניון רוחניות ומיסטיקה
רדיו רוחני
שימושי
חיפוש מטפל / יועץ רוחני
מטפלים ויועצים - נבחרי החודש
היועצים המובילים של ישראל
▪ 
יעוץ אישי מאסטרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מנומרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מקוראים בטארוט
▪ 
יעוץ להגשמה עצמית
▪ 
יעוץ אישי ממיסטיקנים
▪ 
יעוץ אישי ברפואה משלימה
▪ 
יעוץ אישי לתזונה והרזיה
▪ 
יעוץ אישי באהבה וזוגיות
▪ 
פתרון חלומות
מי אנחנו I תנאי שימוש ותקנון האתר  I פרסמו באתר  I צור קשר

בקרו גם ב: אתר רפואת שיניים Goodee I אתר פנאי ואורח חיים I אתר קוסמטיקה I