אלטרנטיבלי ראשי

כשרוצים לעשות משהו טוב לגופ-נפש רוח

ערוצי תוכן

 
 
 
 
 
עמוד זה עוסק בין היתר ב: טיפולי רפואה משלימה, שאלוני אישיות, רפואה סינית, ארומתרפיה, צמחי מרפא, מחשבון קלוריות ודיאטה, הורוסקופ, אסטרולוגיה, מיסטיקה, ויטמינים ובו תוכלו למצוא מידע רב בנושאי בריאות שונים, הגשמה עצמית, התגברות על קשיים, פתרון דילמות ועוד... לרשימת תגיות התוכן
 
 
 

 

 

 

איך משיגים הרמוניה בחדר הילדים?

אנו תמיד שואפים שלאוצרנו – ילדנו, יהיה הכי טוב בעולם, שיצליחו בלימודים ובחברה, שיהיו בריאים ושמחים, שיחסיהם עם האחים ואיתנו ההורים יהיו משגשגים, אנו הרי רוצים את הכי טוב עבורם – פנג שואי טוב יכול לעזור להשיג זאת.

מאת: פורטל אלטרנטיבלי, יעל קלמן-אבני

בכדי לעצב חדר ילדים הרמוני, חם ואוהב אשר ישרה את הבטחון הראוי ומרחב המחייה הנאות (במיוחד בתקופות לחץ, מתח וחרדה) ניתן להשתמש בעיצות הבאות.

1. את המיטה רצוי לא למקם מול הדלת – מכיוון שהאנרגיה נכנסת מהדלת ופוגעת במקרה כזה ישר בילד הישן במיטתו ומונעת ממנו שינה רציפה ונעימה,אם אין ברירה אלא למקם את המיטה מול הדלת יש לתלות קריסטל פריזמטי של פנג שואי או מובייל בין הדלת למיטה: מעל המיטה מומלץ לא לשים כלום. מומלץ ביותר להצמיד אל קיר - רצוי קיר פנימי שלא יהיה קר או חם מידי באזור המיטה, נשתדל לא למקם את המיטה מתחת לחלון.

אני נתקלת הרבה במהלך ייעוצים מדף עם ספרים מעל הראש או מערכת סטריאו, מעל המיטה נדאג שלא יהיה כלום – הדבר מפריע למהלך שינה תקין. כמו כן גם מתחת למיטה לא מומלץ לשים חפצים למינהם, הדבר גורם להפרעה אנרגטית.

2. את המצעים למיטה כדאי לקנות בצבעים פסטורליים ולא צבעים חזקים מידי, לילדים ששנתם לוקה בחסר רצוי שלא יהיו בצבע אדום. את הצבעים בחדר נבחר גם פסטורליים ורכים, רצוי מאד להימנע מאפור- צבע מדכא אנרגטית, גם בצבע חום לא נגזים בשימושו.

3. כדאי לבחור שטיח שמח שיעשה לנו מצב רוח טוב לשחק עליו.

כאשר הילדים כבר גדולים אפשר לתת להם לבחור בעצמם את הצבע השולט בחדר, אם ילד בגיל ההתבגרות מחליט לצבוע קיר אחד בצבע ירוק או אדום או כל צבע, תנו לו, ילדים לרוב יודעים מה טוב להם, איזה צבע חסר להם בחיים, זה יעבור עם הגיל, תנו להם להיות חופשיים בחדר האישי שלהם.

4. את החלונות רצוי לכסות בוילונות כדי לרכך את החדר ולהכניס אליו שלווה.

5. את דלתות הארונות רצוי לבחור בלי מראה.

6. נמשיך אל שולחן הלימודים/המשחקים – גם את השולחן כמו את המיטה לא כדאי למקם מול הדלת, אך עדיף למקם את השולחן מול הדלת אם אין ברירה ולא את המיטה, גם כאן אם אי אפשר להימנע מהדלת, כדאי לתלות קריסטל פריזמטי של פנג שואי או מובייל בין הדלת לשולחן. מדפי ספרים וחומרי לימוד כדאי לאכלס בתוך ארון סגור ומגירות ולא במדפים פתוחים.

7. את שולחן הכתיבה נמקם כך שלא נשב עם הגב לדלת, כדאי לראות את הדלת, ילד שישב להכין את שיעוריו עם הגב לדלת לא יוכל להתרכז, זה נותן תחושה של "סכין בגב" לוקח לו את תחושת השליטה.

8. שלט לדלת זה דבר חשוב – מציין את בעלות הילד על החדר, אם היה ילד אחד בחדר והצטרף אליו אח או אחות יש להוסיף את השם שנוסף לחדר ולא לתת לשניהם לגור בחדר ששם אחד רשום כ"בעליו", זה חשוב להרגשת השיתוף.

נסו לשאול את הילד מה הוא אוהב בחדרו , מה הוא לא אוהב, אולי הוא יבחר תמונה שהוא לא רוצה יותר בחדר, או ירצה לשנות את מיקום השולחן כתיבה.

לילדים חוש שישי מפותח היעזרו בו לטובתם, הם יודעים הכי טוב בשביל עצמם.

* הכי חשוב בחדרי ילדים – שלא יהיה עומס, צעצועים מאד ישנים או אוספים של עשרות בובות, לא מועיל לאנרגיה טובה ורעננה בחדר.

הסבירו לילד שמה שהוא לא משחק בו יותר לא צריך לשמור, יש ילדים שאפשר לתרום להם את הצעצועים האלה והם יהיו מאד שמחים לקבלם.כמו כן חשוב מאד שמעל הראש של הילד לא יהיה מנורה או מדף וכו.

לשינה טובה – מתוך הספר "בארכה"
אם הילדים לא ישנים טוב בלילה: אפשר לטהר את החדר עם מרווה, לבקש מהילד לצייר ציור שמח ולהניח אותו מתחת לכרית כשהוא ישן, או להניח מתחת לכרית דבר אחד או שניים שמחים שהילד בוחר.

במצבים בהם הילד סובל מחרדות לילה: קיראו ג' פעמים את החלק הבא מקריאת שמע על המיטה: "הנה מיטתו של שלמה, שישים גיבורים סביב לה מגיבורי ישראל. כולם אחוזי חרב, מלומדי מלחמה איש חרבו על ירכו מפחד בלילות". ניתן גם לקרוא את הפסוק "שמע ישראל אדוני אלוהינו אדוני אחד".

תשתדלו לא לצעוק על הילדים בכלל ובפרט בחדריהם, האנרגיה השלילית נשארת בחלל החדר ומפריעה את ההתנהלות שלהם ואת שנתם, אם אחים רבים בחדר מומלץ לטהר את האנרגיה עם נר או קטורת.

ולבסוף: מי ייתן וילדנו יזכו באהבה,שמחה, הרמוניה ובריאות.


 

קישורים נוספים:
לכל הכתבות בתחום הפנג שואי ועיצוב פנים
פנג שואי בשיטת עשה זאת בעצמך
למציאת מטפל ו/או יועץ בתחום זה, לחץ כאן
דיסקים ליצירת אווירה רוחנית, רומנטית ולשיפור מצב המודעות
לקבלת אוסף הטיפים הגדול של אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים

לאן ממשיכים מכאן?
מצטרפים לקבלת אוסף הטיפים הגדול של פורטל אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים
אפשר להתייעץ עם מיסטיקנים ויועצים רוחניים בשיחה אישית - עכשיו!
נכנסים לקניון הרוחניות
■ חולקים את המידע עם החברים ברשתות החברתיות
■ לוחצים על כפתור ה Like ומצטרפים לקבוצת הרוחניות הגדולה בישראל בפייסבוק

 

 

 

 
 
 
 
 

 

 

 

 

 
ערוצי רפואה משלימה
רפואה משלימה
טיפולי רפואה משלימה
רפואה סינית
ריפוי בצבעים
פרחי באך
דיאטה ותזונה
צמחי מרפא

רפלקסולוגיה
ערוצי רוחניות והגשמה עצמית
רוחניות
יוגה
מדיטציה בדמיון מודרך
מודעות עצמית
יועצים רוחניים
גוף ונפש
פנג שואי
הגשמה עצמית
ערוצי מיסטיקה ואסטרולוגיה
מיסטיקה
אסטרולוגיה
הורוסקופ יומי
קלפי טארוט
נומרולוגיה
קריסטלים ואבני חן
קבלה ומודעות עצמית
קניון רוחניות ומיסטיקה
רדיו רוחני
שימושי
חיפוש מטפל / יועץ רוחני
מטפלים ויועצים - נבחרי החודש
היועצים המובילים של ישראל
▪ 
יעוץ אישי מאסטרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מנומרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מקוראים בטארוט
▪ 
יעוץ להגשמה עצמית
▪ 
יעוץ אישי ממיסטיקנים
▪ 
יעוץ אישי ברפואה משלימה
▪ 
יעוץ אישי לתזונה והרזיה
▪ 
יעוץ אישי באהבה וזוגיות
▪ 
פתרון חלומות
מי אנחנו I תנאי שימוש ותקנון האתר  I פרסמו באתר  I צור קשר

בקרו גם ב: אתר רפואת שיניים Goodee I אתר פנאי ואורח חיים I אתר קוסמטיקה I