אלטרנטיבלי ראשי

כשרוצים לעשות משהו טוב לגופ-נפש רוח

ערוצי תוכן

 
 
 
 
 
עמוד זה עוסק בין היתר ב: טיפולי רפואה משלימה, שאלוני אישיות, רפואה סינית, ארומתרפיה, צמחי מרפא, מחשבון קלוריות ודיאטה, הורוסקופ, אסטרולוגיה, מיסטיקה, ויטמינים ובו תוכלו למצוא מידע רב בנושאי בריאות שונים, הגשמה עצמית, התגברות על קשיים, פתרון דילמות ועוד... לרשימת תגיות התוכן
 
 
 

 

 

 

חנוכת בית אנרגטית

שטיפת הרצפות במי ים, הבערת עלי מרווה יבשים ומלח מתחת למיטה - איך משיגים אנרגיות חיוביות בבית חדש.

מאת: פורטל אלטרנטיבלי, יעל קלמן-אבני

את סוג האנרגיות בבית חדש ניתן להרגיש באופן מיידי. הרושם הראשוני הוא תמיד חשוב והוא משקף את האינסטינקט ואת התחושה האנרגטית הראשונה. לפי תורת הפנג שואי חשוב שהמקום יהיה מואר ועם כיוונים טובים לכניסת אור ושמש - הדבר יאיר לכם את החיים וישטוף את הבית באנרגיית חיים. כדאי להקפיד על תחלופת אויר – מומלץ לפתוח חלונות גדולים לאיוורר ולהכניס אנרגיה מחודשת הביתה. יש לבדוק שהחלל מתאים לצרכי המתגוררים בו ושיש מרחב מחייה מרווח ונעים. חשוב לוודא שיש יכולת לאוורר את חדר השירותים, שיש חלון, ושהוא לא פונה למטבח וכד'.

כשעוברים דירה יש לעשות תחילה ניקיון פיזי יסודי, רצוי לפני שמכניסים את תכולת הבית. לאחר הניקיון הפיזי יש לנקות אנרגטית ולטהר. אפשר לבצע את הטיהור באמצעות שטיפת הרצפה במי ים, ולאחר מכן שטיפה במים נקיים. אפשרות נוספת היא להבעיר עלי מרווה יבשים ולעבור עם העשן בכל פינות הבית, מלבד חדרי האמבטיה והשירותים. לסיום ניתן להדליק קטורת ונר. המלצה נוספת היא לעבור עם פעמונים טיבטים או פעמון רגיל בכל חלקי הבית, וגם תוך כדי מחיאות כפיים, ולהפיח שמחה ועליזות בבית.

כאשר נכנסים לבית חדש, מומלץ מאד לעשות חנוכת בית, גם אם הבית בשכירות או לא גדול.כדאי מאד, גם אם במתכונת מצומצמת. חנוכת בית מביאה לבית הרבה ברכה והתחדשות אנרגטית חגיגית, כמו כן זה מברך אישית את בני הבית. מומלץ שיהיה בחנוכת הבית אוכל רב (מסמל שפע) ומוזיקה שמחה המסמלת חיים מאושרים בתוך הבית.

שפע
ליבו של השפע בבית מצוי באזור המטבח. הכיריים יוצרים את השפע ולכן המטבח הוא מקור אנרגיה מאד חשוב. בשלו, איכלו, ארחו אורחים רבים ותזכו ב"ה לשפע בחייכם. פינת השפע נמצאת בפינה הדרום מזרחית של הבית - אווררו את הפינה, שימו בה עציץ, מובייל או מזרקת מים, כדי שהשפע יהיה בפעולה.

שמחה
השתדלו להיפרד מצעקות, דברו בשקט, עודדו את הילדים ליצירה, השמיעו מוזיקה בבית גם ללא סיבה מיוחדת, ריקדו והשתובבו עם הילדים, וגם לבד... כדי לקבל שמחה בבית, היפרדו מאלמנטים וחפצים בצבעים קודרים – עודף שחור, חום ואפור גורמים לירידה אנרגטית ומצב רוח לא טוב, מלאו את הבית בעציצים ובריח טוב. גירמו לכך שיהיה לכם כיף לבוא הביתה.

רוחניות
צרו פינה למדיטציה ודמיון מודרך, אפילו אם אתם מחליטים שזה על הספה בסלון. מומלץ להקדיש לזה פינה מיוחדת, ממנה תוכלו לתקשר עם הבריאה, ולהזמין לחייכם את כל מה שחלמתם עליו.

אהבה
מקדש האהבה נמצא בחדר השינה, צרו חלל מרווח ונקי לאהבה. השתדלו להימנע מוויכוחים בחדר השינה, תלו בו תמונות שמשקפות את האהבה שאתם רוצים, תמונות שלכם מאירועים שמחים וזיכרונות טובים. התחבקו שם וברכו את הבורא על אהבתכם.

לרווקים – הודו על האהבה שמיועדת לכם, תלו תמונה של זוגיות שבה אתם חפצים בחדר השינה.

הרמוניה משפחתית
בפינת האוכל ניתן לתלות תמונה שמסמלת עבורכם הרמוניה (תמונה של פרחים לדוגמה) או לשים על שולחן פינת האוכל אגרטל עם פרחים, קערה עם אבני מרפא או מעמד עם נרות.

בריאות
שימרו על נקיון פיזי, אל תעמיסו את החלל בעודף חפצים, הימנעו מאגירה של בגדים, נעליים ספרים וכו'. אווררו את חייכם, זה נותן תחושה מיידית של הקלה. בפינה המזרחית של הסלון ניתן לשים עציץ ולשמרו ירוק ובריא.

קריירה
כדי לקדם הקריירה בחייכם, ניתן לשים קריסטל פריזמתי או מובייל בפינה הצפונית של הבית. אם זה מקום מתאים, אפשר לתלות תעודות ששייכות לאותו תחום קריירה. אם יש לכם בבית חדר עבודה או אפילו חדר מחשב, כדאי למקמו בפינה הצפונית של הבית.

הגנות בבית
מדי כמה חודשים כדאי לשים חצי כוס מלח + חצי כוס מים מתחת למיטה – זה סופח אנרגיה עודפת. שימרו על אור ותחלופת אויר.
יש לטהר עם מרווה אחת לחודשיים בערך. אם רבים או מתווכחים כדאי לטהר אחרי זה את החלל. נר אפשר ורצוי להדליק כל כמה ימים.

ב ה צ ל ח ה ! 

קישורים נוספים:
למציאת מטפל ו/או יועץ בתחום זה, לחץ כאן
דיסקים ליצירת אווירה רוחנית, רומנטית ולשיפור מצב המודעות
לקבלת אוסף הטיפים הגדול של אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים

לאן ממשיכים מכאן?
מצטרפים לקבלת אוסף הטיפים הגדול של פורטל אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים
אפשר להתייעץ עם מיסטיקנים ויועצים רוחניים בשיחה אישית - עכשיו!
נכנסים לקניון הרוחניות
■ חולקים את המידע עם החברים ברשתות החברתיות
■ לוחצים על כפתור ה Like ומצטרפים לקבוצת הרוחניות הגדולה בישראל בפייסבוק

 

 

 
 
 
 
 

 

 

 

 

 
ערוצי רפואה משלימה
רפואה משלימה
טיפולי רפואה משלימה
רפואה סינית
ריפוי בצבעים
פרחי באך
דיאטה ותזונה
צמחי מרפא

רפלקסולוגיה
ערוצי רוחניות והגשמה עצמית
רוחניות
יוגה
מדיטציה בדמיון מודרך
מודעות עצמית
יועצים רוחניים
גוף ונפש
פנג שואי
הגשמה עצמית
ערוצי מיסטיקה ואסטרולוגיה
מיסטיקה
אסטרולוגיה
הורוסקופ יומי
קלפי טארוט
נומרולוגיה
קריסטלים ואבני חן
קבלה ומודעות עצמית
קניון רוחניות ומיסטיקה
רדיו רוחני
שימושי
חיפוש מטפל / יועץ רוחני
מטפלים ויועצים - נבחרי החודש
היועצים המובילים של ישראל
▪ 
יעוץ אישי מאסטרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מנומרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מקוראים בטארוט
▪ 
יעוץ להגשמה עצמית
▪ 
יעוץ אישי ממיסטיקנים
▪ 
יעוץ אישי ברפואה משלימה
▪ 
יעוץ אישי לתזונה והרזיה
▪ 
יעוץ אישי באהבה וזוגיות
▪ 
פתרון חלומות
מי אנחנו I תנאי שימוש ותקנון האתר  I פרסמו באתר  I צור קשר

בקרו גם ב: אתר רפואת שיניים Goodee I אתר פנאי ואורח חיים I אתר קוסמטיקה I