אלטרנטיבלי ראשי

כשרוצים לעשות משהו טוב לגופ-נפש רוח

ערוצי תוכן

 
 
 
 
 
עמוד זה עוסק בין היתר ב: טיפולי רפואה משלימה, שאלוני אישיות, רפואה סינית, ארומתרפיה, צמחי מרפא, מחשבון קלוריות ודיאטה, הורוסקופ, אסטרולוגיה, מיסטיקה, ויטמינים ובו תוכלו למצוא מידע רב בנושאי בריאות שונים, הגשמה עצמית, התגברות על קשיים, פתרון דילמות ועוד... לרשימת תגיות התוכן
 
 
 

 

 

 

עובדים בבית? כל הטיפים לאנרגיות ועיצוב המשרד הבייתי
חדר העבודה הוא המקום שבו ניתן להביע את הכישרון והיכולות היצירתיות. בכדי שהחדר אכן יתמוך ביכולות אלה, מתייחסת תורת הפנג שואי למספר היבטים בו וזאת על מנת שיהיה תומך, הרמוני ונעים לשהייה

מאת: פורטל אלטרנטיבלי, דליה מלכיס

חדר העבודה הוא המקום שבו ניתן להביע את הכישרון והיכולות היצירתיות. בכדי שהחדר אכן יתמוך ביכולות אלה, מתייחסת תורת הפנג שואי למספר היבטים בו וזאת על מנת שיהיה תומך, הרמוני ונעים לשהייה. כמובן שאין זה מספיק להשקיע בתחום העיצוב הטכני של החדר ויש להציב מטרה או חזון, שיתורגמו לתוכנית עבודה הדורשת נחישות, פעולה ואנרגיה.

את "תיקוני" הפנג שואי כדאי להתחיל לבצע לאחר ארגון אי הסדר בחדר. תורת הפנג שואי רואה באי סדר מכשלה ראשונה בדרך להשגת אנרגיה וזרימה הרמונית, בכל מרחב מחיה. יש להוציא חפצים, אביזרים וניירת שאינם בשימוש. בכך אנו משדרים ליקום כי שולחן העבודה או האזור בו אנו עובדים בבית, פנויים לקבל הזדמנויות חדשות ובכך לקדם את המטרה שהצבנו לעצמנו. כדי להחליט מה להשאיר ומה לזרוק, כדאי לבדוק מספר דברים: האם אנו אוהבים חפץ זה? אלו רגשות ודימויים הוא מעורר בנו? האם אנו זקוקים לו בעתיד הקרוב?

לאחר שארגנו את הבלגן שעל שולחן העבודה, חשוב לוודא שהרצפה משוחררת מחפצים, דבר שעלול להוביל לירידה משמעותית של אנרגיה ואף לגרום למצבים של דיכאון ומלנכוליה. בשלב זה סביר להניח כי חדר העבודה מוכן למיקום הרהיטים, באופן שישרת את העיסוק בו בחרנו להתמקד.

כלל חשוב וידוע בפנג שואי הוא, שחשוב להציב את השולחן כך שהיושב מאחוריו ישלוט על דלת הכניסה וחשוב שהשולחן לא ימוקם מול הדלת, אלא באלכסון אליה. כך יווצר מצב שבו תהיה לנו שליטה מלאה על הדלת, שהיא החזית שלנו ומאחורינו יהיה הקיר המשמש לנו כהגנה ועורף. ישיבה עם הגב לדלת עלולה לגרום לחוסר ריכוז וקושי במיצוי הפוטנציאל האישי. אם אין אפשרות למקם את השולחן באלכסון, עם הפנים לדלת, מומלץ להצמיד אותו אל הקיר ולהציבו כך שפניו של היושב עדיין ישלטו על דלת הכניסה. בדרך כלל זה הקיר הימני או השמאלי הצמודים לדלת הכניסה. רצוי מאוד כי לחדר הזה תיכנס אנרגיה דרך חלון.

יין ויאנג בחדר השינה

בבתים רבים לא ניתן להקצות חדר שלם לצורך עבודה, במיוחד אם לא מקבלים בו קהל וחלק ממרחב המחיה כמו הסלון או חלק ממסדרון הופך לחדר עבודה. על מנת ליצור הגנה מאחורי הגב, ניתן להשתמש במחיצה כמו פרגוד, שניתן להסירה בסיום העבודה. כיוון ישיבה מועדף ניתן לקבוע גם על פי תאריך לידה של האדם.

לא מומלץ לנכס פינת עבודה בחלק מחדר השינה כיון ששתי הפונקציות האלה הן בעלות אנרגיה שונה אחת מהשנייה. הפעילות בחדר עבודה היא יאנגית ופעילה יותר מאנרגיית היין בחדר השינה, שהיא סבילה ושקטה.

חשוב להקפיד על צבעים בהירים במשרד הביתי ותאורה ממוקדת על השולחן. חשוב שהחפצים המשרדיים והמכשירים האלקטרוניים יימצאו במקום מסודר, כשכל חוטי החשמל מאוגדים ומוסתרים. מומלץ להוסיף צמחייה לחדר. הצמחיה מסמלת את הטבע, עשויה לטהר וליצור יוניזציה לאוויר מאותם מכשירים אשר פולטים קרינה אלקטרו מגנטית כמו צג המחשב, והיא מוסיפה צבע, כמובן.

כדאי לנצל את היתרונות האישיים שבמשרד הביתי, שמאפשרים לנו לרהט אותו על פי טעמנו, לשלב בו חפצים אישיים כמו תמונות משפחתיות, תעודות וכמובן שימוש בריהוט בעל אופי חם ומזמין.

חשוב לבחון את בחירת חדר העבודה שלנו גם על פי העיסוק. למשל: רצוי כי חדר עבודה המשמש לכתיבה, הלחנה ואמנות, בו לא מתקיימת קבלת קהל בדרך כלל, יהיה באזורים הפנימיים של הבית, כשאחד החלונות משקיף לנוף או לצמחיה. במידה והעיסוק מחייב קבלת קהל רצוי כי החדר יהיה בקדמת הבית ואם קיימת אפשרות לכניסה נפרדת מה טוב, כך תישמר פרטיות הלקוחות ובני המשפחה.

דליה מלכיס היא יועצת פנג שואי בכירה, מוסמכת לייעוץ והשמת תורת הפנג שואי.

ב ה צ ל ח ה ! 

קישורים נוספים:
למציאת מטפלים בתחום ולקבלת ייעוץ אישי - לחצו כאן
לקבלת אוסף הטיפים הגדול של אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים
מוזיקת עידן חדש מרגיעה
לכל הכתבות בתחום הפנג שואי ועיצוב פנים
פנג שואי בשיטת עשה זאת בעצמך

לאן ממשיכים מכאן?
מצטרפים לקבלת אוסף הטיפים הגדול של פורטל אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים
אפשר להתייעץ עם מיסטיקנים ויועצים רוחניים בשיחה אישית - עכשיו!
נכנסים לקניון הרוחניות
■ חולקים את המידע עם החברים ברשתות החברתיות
■ לוחצים על כפתור ה Like ומצטרפים לקבוצת הרוחניות הגדולה בישראל בפייסבוק

 

 

 
 
 
 
 

 

 

 

 

 
ערוצי רפואה משלימה
רפואה משלימה
טיפולי רפואה משלימה
רפואה סינית
ריפוי בצבעים
פרחי באך
דיאטה ותזונה
צמחי מרפא

רפלקסולוגיה
ערוצי רוחניות והגשמה עצמית
רוחניות
יוגה
מדיטציה בדמיון מודרך
מודעות עצמית
יועצים רוחניים
גוף ונפש
פנג שואי
הגשמה עצמית
ערוצי מיסטיקה ואסטרולוגיה
מיסטיקה
אסטרולוגיה
הורוסקופ יומי
קלפי טארוט
נומרולוגיה
קריסטלים ואבני חן
קבלה ומודעות עצמית
קניון רוחניות ומיסטיקה
רדיו רוחני
שימושי
חיפוש מטפל / יועץ רוחני
מטפלים ויועצים - נבחרי החודש
היועצים המובילים של ישראל
▪ 
יעוץ אישי מאסטרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מנומרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מקוראים בטארוט
▪ 
יעוץ להגשמה עצמית
▪ 
יעוץ אישי ממיסטיקנים
▪ 
יעוץ אישי ברפואה משלימה
▪ 
יעוץ אישי לתזונה והרזיה
▪ 
יעוץ אישי באהבה וזוגיות
▪ 
פתרון חלומות
מי אנחנו I תנאי שימוש ותקנון האתר  I פרסמו באתר  I צור קשר

בקרו גם ב: אתר רפואת שיניים Goodee I אתר פנאי ואורח חיים I אתר קוסמטיקה I