אלטרנטיבלי ראשי

כשרוצים לעשות משהו טוב לגופ-נפש רוח

 
 
 
 
 

 

 

 

 

ללמוד כיצד לתקשר בעזרת טלפתיה

כאשר היכולת הטלפתית נקלטת היא מעוררת תחושות מסוימות שבדרך כלל אין אנו מסוגלים להסבירן.

מאת: פורטל אלטרנטיבלי, גילה בויום

אם אתה רוצה שאדם מסוים, יטלפן אליך דמה אותו עושה זאת, ואז יתכן שכעבור זמן מה הוא יתקשר אליך. לשאלתך מדוע הוא עשה זאת, הוא ישיב לך שהוא פשוט חש צורך בלתי מוסבר לעשות זאת. כמובן שאם גם אתה, וגם האדם אליו אתה משדר את התכנים הטלפתיים תהיו במצב של גלי אלפא כלומר במצב רגיעה, הרי שתקבלו תוצאות מפתיעות.

כאשר אתה רוצה לשדר לחברך שיטלפן אליך, עשה זאת בעיניים עצומות ותוך לקיחת נשימות איטיות ועמוקות, כאשר אתה יושב בנוחיות בכסא. דמה את הסצנה לפרטי פרטיה, ראה כיצד הוא מרים את שפופרת הטלפון ומחייג את מספרך- עשה זאת לפחות למשך עשר דקות. אם לא תצליח אל נא תתאכזב, יתכן שפשוט היה עסוק מדי או שלא היה בביתו. בכל אופן במקרים רבים אתה תתפלא מהתוצאות.

עליך ללמוד כיצד להיות מודע לרשמים (מסרים ורמזים). תתפלא עד כדי כמה אתה מוקף ברשמים שכלל לא מגיעים לתודעה שלך. לשם תרגול, יש לתרגל בהתחלה מודעות לרשמים פיזיים. שב נינוח ורכז את תשומת לבך לתחושות השונות שאתה חש בגופך. חוש את המשקל ואת המגע של כל איבר ואיבר עם הכסא. אחר כך התרכז במגע הבגדים על עורך, בתחושה שמעורר בגד כותנה או בגד צמר, לתנועת האויר מעל גבי עורך ולתחושות החום והקור שבאיבריך השונים.

לאחר שתתרגל זאת היטב, כדאי גם שתתרגל את קליטת הרשמים באמצעות חושים אחרים. התרכז ברעשי הסביבה, בריחות שבאוויר ובקולות הסובבים אותך.

בשלב הבא למד להתבונן ברגשות שלך. גם כשמדובר בתחושות של רוגז, חוסר נוחות ומתח. הפסק כל אשר אתה עושה ונסה להתרכז על אשר אתה חש. נסה לנתח את גישתך ואת מניעיה. האם זה מתוך קנאה, או שמא שנאה, או אולי פחדים וחוסר בטחון עצמי?

ע"י תרגילים פשוטים אלה תגביר את המודעות של חלקים שונים במוחך שעד כה לא ידעת על קיומם.

תנאי נוסף לפיתוח טלפתיה הוא ללמוד להאזין לתת ההכרה שלך. תת ההכרה הנה החלק במוחך אשר פועל ללא הרף, גם כאשר אתה ישן. תת ההכרה היא גם מאגר מידע שלעיתים אפילו אינך מודע לקיומו. ודאי כבר התנסית בתופעה שניסית להיזכר בדבר מה וללא הצלחה, ורק לאחר זמן מה ובאופן בלתי צפוי צף ועולה המידע הדרוש. כל אותה העת היתה תת-הכרתך פעילה בנסיון לאתר את המידע הנדרש מתוך זיכרונך. כפי שנאמר לעיל, כל מידע הנקלט באופן טלפתי נקלט בראש וראשונה דרך תת ההכרה שלך.

אחת מהדרכים לזה היא לעקוב אחר מחשבות אשר עולות במוחך לפתע. אל תתעלם מהן, עקוב אחריהם ונסה לברר לעצמך באופן ספונטני מדוע מחשבה זו עלתה. התשובה הראשונה שמבזיקה במוחך היא הקובעת!

תרגילים בטלפתיה

עתה לאחר שדנו בהכנות המוקדמות הדרושות לצורך קיום שדר טלפתי, נלמד את הטכניקות המעשיות הקשורות לכך. נעסוק בעיקר בתרגילים התחלתיים, שזכו להצלחה רבה במספר רב של ניסויים.

מיקום וזמן

הזמן המתאים ביותר לצורך ביצוע התרגילים בכלל וקשר טלפתי בפרט, הוא שעת בין הערביים בסמוך לשקיעה. כאשר תהיה מיומן, תוכל לעשות זאת בכל שעות היום.

בחר לך פינה שקטה, עד כמה שאפשר מבודדת מרעשים ומתאורה חזקה, הושב את בן זוגך מולך, אפשרי מעבר לשולחן. הכן לך מבעוד מועד קלפי זנר, או שרטט על נייר צורות גיאומטריות שונות כגון: משולש, מרובע עיגול, מגן דוד וכו'. על נייר אחר כתוב בצורה ברורה מספרים מ1- עד 9. שב ישיבה נינוחה, רוקן את מוחך מכל מחשבה (עד כמה שאפשר) חדד את חושיך, והיה נכון לביצוע התרגילים. תחילה תרגלו ביניכם העברה של צורות גיאומטריות, לאחר מכן מספרים, בשלב מאוחר יותר תחושות מושגים מופשטים וכו'.

המשדר

התבונן בעצם אותו הינך רוצה לשדר, קלוט אותו בחושיך וראה אותו בעינים עצומות, כאילו היית מתבונן בו בעינים פקוחות. אם העצם "ברח", פקח שוב את עיניך והתבונן בו, העתק אותו למודעותך. זכור! ככול ש"תראה" את החפץ בצורה ברורה וחדה כך הוא יקלט ע"י בן זוגך. באם אתה חש שאינך מסוגל להגיע לנינוחות ורוגע, ולכן אינך מסוגל לראות בצורה ברורה את העצם שאתה אמור לשדר, הפסק את הניסוי. דחה זאת למועד מתאים אחר. אך אם הדברים מתבצעים כשורה, אמור לחברך: אני משדר! והעבר לו את מה שהתכוונת להעביר.

הקולט

שב בצורה נינוחה, עצום את עיניך, התרכז ואפשר לחושיך להיות ערים. עם קבלת הודעה מהמשדר על דבר השידור, חוש את המסר הנשלח אליך. אל תשתמש באינטלקט. המסר ייקלט בתודעתך כהבזק מיד עם השידור. אמור מה שקלטת אפילו אם זה לא נראה לך הגיוני.
קולטים בלתי מנוסים, מצפים לאירוע דרמטי כאשר אינם מתייחסים למסר שנקלט בתחילה, אלא ממתינים. לאחר מכן מסתבר שהמסר היה ההבזק הראשון שעבר את מודעותם. לאחר תרגול תצליח לזהות את המסר מיד עם שידורו.

במשך התרגול יש להתחלף מידי פעם בתפקידים, אז תסתמן הנטייה של כל אחד מהצדדים, מי משדר טוב יותר, ומי קולט טוב יותר.
לאחר שתרגלנו העברת צורות גיאומטריות, נעבור לשידור מספרים, ולאחר מכן לתחושות, או רעיונות מופשטים. כאמור, תחילת התרגול הוא כאשר שני המתרגלים: הקולט והמשדר נמצאים בטווח ראיה. לאחר השגת מיומנות, ניתן לחזור על תרגילים אלה ממרחק. במקרה זה, קובעים את שעת שידור וקליטה, וכל צד רושם את תשדיריו ו/או קליטותיו ובסוף השידור משווים את התוצאות.

במאמרים הבאים נמשיך ללמוד על טלפתיה אקטיבית וטלפתיה קבוצתית

מאמינה שתצליחו ! 

קישורים נוספים:
חלמת אתמול בלילה כולל בונוס תליון הגנה מאנרגיות שליליות ולשיפור חלומות !
לקבלת אוסף הטיפים הגדול של אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים

לאן ממשיכים מכאן?
מצטרפים לקבלת אוסף הטיפים הגדול של פורטל אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים
אפשר להתייעץ עם מיסטיקנים ויועצים רוחניים בשיחה אישית - עכשיו!
נכנסים לקניון הרוחניות
■ חולקים את המידע עם החברים ברשתות החברתיות
■ לוחצים על כפתור ה Like ומצטרפים לקבוצת הרוחניות הגדולה בישראל בפייסבוק

 

 

 

ערוצי תוכן

 
 
 
 
 
עמוד זה עוסק בין היתר ב: טיפולי רפואה משלימה, שאלוני אישיות, רפואה סינית, ארומתרפיה, צמחי מרפא, מחשבון קלוריות ודיאטה, הורוסקופ, אסטרולוגיה, מיסטיקה, ויטמינים ובו תוכלו למצוא מידע רב בנושאי בריאות שונים, הגשמה עצמית, התגברות על קשיים, פתרון דילמות ועוד... לרשימת תגיות התוכן
 
 
 

 

 

 

 
ערוצי רפואה משלימה
רפואה משלימה
טיפולי רפואה משלימה
רפואה סינית
ריפוי בצבעים
פרחי באך
דיאטה ותזונה
צמחי מרפא

רפלקסולוגיה
ערוצי רוחניות והגשמה עצמית
רוחניות
יוגה
מדיטציה בדמיון מודרך
מודעות עצמית
יועצים רוחניים
גוף ונפש
פנג שואי
הגשמה עצמית
ערוצי מיסטיקה ואסטרולוגיה
מיסטיקה
אסטרולוגיה
הורוסקופ יומי
קלפי טארוט
נומרולוגיה
קריסטלים ואבני חן
קבלה ומודעות עצמית
קניון רוחניות ומיסטיקה
רדיו רוחני
שימושי
חיפוש מטפל / יועץ רוחני
מטפלים ויועצים - נבחרי החודש
היועצים המובילים של ישראל
▪ 
יעוץ אישי מאסטרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מנומרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מקוראים בטארוט
▪ 
יעוץ להגשמה עצמית
▪ 
יעוץ אישי ממיסטיקנים
▪ 
יעוץ אישי ברפואה משלימה
▪ 
יעוץ אישי לתזונה והרזיה
▪ 
יעוץ אישי באהבה וזוגיות
▪ 
פתרון חלומות
מי אנחנו I תנאי שימוש ותקנון האתר  I פרסמו באתר  I צור קשר

בקרו גם ב: אתר רפואת שיניים Goodee I אתר פנאי ואורח חיים I אתר קוסמטיקה I