אלטרנטיבלי ראשי

כשרוצים לעשות משהו טוב לגופ-נפש רוח

 
 
 
 
 

 

 

 

 

קלפי אושו - המראה למצב העכשווי

מלבד טארוט, קיימים סוגים נוספים ומרתקים לא פחות של קלפים המזמנים הצצה אל תוך הנפש.

מאת: פורטל אלטרנטיבלי, אילת קורולנקו

קלפים אינם רק קלפי טארוט. ישנם סוגים רבים של קלפים המאפשרים פתיחה אנרגטית ופיתוח אינטואיציה ויכולת תקשור חזקים ביותר- כאלה הם קלפי אושו. הם מאפשרים מבט פנימה אל תוככי הנפש הפנימית החבויים ביותר.

הפעם הראשונה שבה ראיתי את קלפי האושו היתה בזמן שלמדתי את "שיטת גרינברג". הייתי בתקופה של מתח רב ואני זוכרת את הקלף שהצביע על המצב הגופני שלי - שמו "שליטה" - והוא מתאר אדם נוקשה מאוד, שלא ניתן לראות בו לא זרימה וכמעט שגם לא חיים. הרגשתי שנותנים לי בעיטה בבטן. התיאור היה כל כך תואם לתחושה, שהקלף נחקק בי בעוצמה רבה.

בפעם שבה הקלפים נפרסו לפני, הרבה לפני שהתחילו לפרש לי את משמעותם, התחלתי פשוט לבכות. הרגשתי שרואים אותי מבפנים ושהשיקוף לא מוצא חן בעיני כלל.

עד היום הקלפים של אושו מעבירים בי תחושות ברורות לגבי עצמי ולגבי אחרים. שש שנים לאחר ההיכרות הראשונה, ולאחר ארבע שנים של ניסיון בפתיחת קלפים לעצמי ולאחרים, עדיין קלפי אושו מצליחים להעביר אלי משהו חדש בכל פעם.

קלפי אושו הם קלפים יפים עם ציורים עדינים, שמתארים חוויות מהחיים המערביים המודרניים, אליהם מתלוות מילים, שגם להן יש משמעות רבה בעולמנו.

קלפי אושו אינם עוסקים בעתיד, הם עוסקים ב"כאן ועכשיו". הקבלה זו היא גם דרך חיים: ההבנה שהכוח והעוצמה היחידים מצויים רק בהווה. העבר כבר נגמר והעתיד עוד לא הגיע, לכן, על מנת להגיע לעתיד המבוקש, עלינו להפעיל את כוחנו עכשיו.

קלפי אושו שונים מקלפי הטארוט המסורתיים יותר, בכך שהם משמשים כלי של הצ'אקרה השישית, "העין השלישית", בשונה מקלפי הטארוט שמשמשים כלי לצ'אקרה השביעית, "הכתר".

קלפי הטארוט, בהיותם כלי של הצ'אקרה המחוברת ליקום, לאל או לאלה, מסוגלים לשער ולצפות את העתיד (עדיין יש לזכור שחיזוי העתיד מתבצע בהתאם לנקודת המוצא הנוכחית. כל שינוי שהאדם עושה, משפיע בהכרח על עתידו). קלפי אושו אינם פתוחים ליקום, הם משקפים את יכולות העין השלישית לראות את התמונה הגדולה, "לדעת" בלי להבין איך, פשוט לדעת.

צ'אקרת העין השלישית מכילה את יכולות האינטואיציה שלנו ("הלדעת"), את היכולת לראות בבהירות את חיינו ואת המטרות אליהן אנו רוצים להגיע, את הכישורים שלנו והמגבלות שלנו. הראייה היא חדה, ללא מסכי ערפל של מחשבות, אמונות, דעות, רגשות וכו'. ראייה נקייה ורחבה. לכן משחק קלפי האושו מספק כלי לפיתוח המודעות בצורה קלילה, נעימה, עדינה ומאוד מחזקת.

קלפי אושו מספקים כלי מצוין לפיתוח האינטואיציה. הקלפים מספקים רעיונות דרך התמונות, המילים וגם ההסברים בספר המצוין המתלווה לחפיסת הקלפים. רעיונות אלה הם בעצם מעין קצה חוט לרעיונות גדולים יותר, להבנה רחבה ועמוקה יותר של עצמנו, של אחרים ושל החיים. ככל שמשתמשים בקלפים יותר, שמים לב שקלף מסוים יוצא בסיטואציות שונות מאוד. אז משמעותו, כמובן, שונה.

ככל שאנו אוספים יותר משמעויות, כך בעצם מתרחבת חשיבתנו ואנו לא צריכים יותר להקפיד על הסבר מסויים תלוי מילה, תמונה או הסבר מהספר. אנו לומדים להיפתח לאדם שיושב מולנו, לחוש אותו ואיך הקלף בעצם מסמל את מה שעובר עליו.

הדקויות הקטנות פותחות לנו עולם של חישה – טלפתיה, של הקשבה לעצמי הגבוה יותר. מתוך חיזוק האינטואיציה דרך כלים אלה, אנו גם לומדים לקבל אחרים, לומדים לקבל את השונה ויש איזה רגע שבו מבינים שבכל אדם מתקיים יופי עצום בפנים, הכולל יכולות וכלים שונים להביע את היופי הזה. קלפי אושו משקפים את היכולות שלנו, משקפים את המקומות בהם אנו עוצרים וחוסמים יכולות אלו מלהתבטא וגם נותנים טיפים ועצות לדרך באמצעותה נוכל להגיע ולהתקרב לעוצמה האמיתית שלנו.

זו המתנה הגדולה מכולם שאנו מקבלים מקלפי אושו. קבלת האחר וראיית העוצמה, הכוח, היופי והעדינות שקיימים בכל אחד בצורות כל כך שונות.

קלפי אושו מזכירים לנו את נשמתנו שלנו ושל האחרים. הנשמות כל כך יפות ועדינות, שמשם הדרך לאהבת אנשים בצורה הנקייה והאמיתית שלה, קצרה מאוד.

אהבה, אילת קורולנקו, יעוץ והכוונה בעזרת קלפי אושו, העברת סדנאות בנושא מודעות עצמית וקלפי אושו.

דוגמאות מתוך קלפי האושו (לחץ על התמונה להגדלה מלאה). 

קישורים נוספים:
למציאת מטפל ו/או יועץ בתחום זה, לחץ כאן
לקבלת אוסף הטיפים הגדול של אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים

לאן ממשיכים מכאן?
מצטרפים לקבלת אוסף הטיפים הגדול של פורטל אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים
אפשר להתייעץ עם מיסטיקנים ויועצים רוחניים בשיחה אישית - עכשיו!
נכנסים לקניון הרוחניות
■ חולקים את המידע עם החברים ברשתות החברתיות
■ לוחצים על כפתור ה Like ומצטרפים לקבוצת הרוחניות הגדולה בישראל בפייסבוק

 

 

 

 

ערוצי תוכן

 
 
 
 
 
עמוד זה עוסק בין היתר ב: טיפולי רפואה משלימה, שאלוני אישיות, רפואה סינית, ארומתרפיה, צמחי מרפא, מחשבון קלוריות ודיאטה, הורוסקופ, אסטרולוגיה, מיסטיקה, ויטמינים ובו תוכלו למצוא מידע רב בנושאי בריאות שונים, הגשמה עצמית, התגברות על קשיים, פתרון דילמות ועוד... לרשימת תגיות התוכן
 
 
 

 

 

 

 
ערוצי רפואה משלימה
רפואה משלימה
טיפולי רפואה משלימה
רפואה סינית
ריפוי בצבעים
פרחי באך
דיאטה ותזונה
צמחי מרפא

רפלקסולוגיה
ערוצי רוחניות והגשמה עצמית
רוחניות
יוגה
מדיטציה בדמיון מודרך
מודעות עצמית
יועצים רוחניים
גוף ונפש
פנג שואי
הגשמה עצמית
ערוצי מיסטיקה ואסטרולוגיה
מיסטיקה
אסטרולוגיה
הורוסקופ יומי
קלפי טארוט
נומרולוגיה
קריסטלים ואבני חן
קבלה ומודעות עצמית
קניון רוחניות ומיסטיקה
רדיו רוחני
שימושי
חיפוש מטפל / יועץ רוחני
מטפלים ויועצים - נבחרי החודש
היועצים המובילים של ישראל
▪ 
יעוץ אישי מאסטרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מנומרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מקוראים בטארוט
▪ 
יעוץ להגשמה עצמית
▪ 
יעוץ אישי ממיסטיקנים
▪ 
יעוץ אישי ברפואה משלימה
▪ 
יעוץ אישי לתזונה והרזיה
▪ 
יעוץ אישי באהבה וזוגיות
▪ 
פתרון חלומות
מי אנחנו I תנאי שימוש ותקנון האתר  I פרסמו באתר  I צור קשר

בקרו גם ב: אתר רפואת שיניים Goodee I אתר פנאי ואורח חיים I אתר קוסמטיקה I