אלטרנטיבלי ראשי

כשרוצים לעשות משהו טוב לגופ-נפש רוח

 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

קלפי טארוט הם כלי לזיהוי האמת - ולא האמת בעצמה

קלפי טארוט היו עד לפני מספר שנים כלי מסתורי ודי מפחיד, אך בכל זאת רצנו וחיפשנו פותחים בקלפים כדי שיאמרו לנו מה יהיה עתידנו וגורלנו. אך לא בנבואות אנו מתעסקים, אלא בתהליכי החיים שלנו.

מאת: פורטל אלטרנטיבלי, אורנה עמיר

למקור המילה "טארוט" פירושים שונים: טארו- בצרפתית זה משחק קלפים, רוטה - בלטינית פירושה גלגל, רוט בשפות העתיקות - מעגל, אם נהפוך את האותיות נקבל תורה - תורת חיים וחוקי חיים. כל הפירושים מראים לנו כי הטארוט הוא ספר או קובץ של גלגל חיים וחוקי חיים המסמלים את חיינו מלידה ועד מוות.

מקור הקלפים היה עוד במצרים העתיקה, בימי פרעה, למרות שהייתה סברה כי מקורם היה בסין ואח"כ בהודו. מסתבר כי היו אלה אותם חרטומים חכמים שגילו את תורת החיים והגו את הרעיון להעביר ולצייר את התורה על קלפים, כך נבנה כתב החוכמה והחשיפה למודעות.

בחפיסת הטארוט יש 78 קלפים המתחלקים לסדרות. היום ניגע בסדרה המרכזית שנקראת "הארקנה הגדולה", המונה 22 קלפים המתחלקים לסדרות. הסדרה מייצגת 22 עקרונות כלל עולמיים המציינים את המצבים והחוויות אשר אנו חווים במהלך החיים:

קלף השוטה - אומץ ואופטימיות, הקוסם - כישורים ותקשורת, הכוהנת הגדולה - מסתוריות ואינטואיציה, הקיסרית - שפע ונתינה, הקיסר - יכולת שליטה וניהול, הכהן הגדול - הבנה וייעוץ, האוהבים - פרשת דרכים, המרכבה - יכולת ניווט החיים, הצדק - יושר והגינות, הנזיר - סגירות וחשבון נפש, גלגל המזלות - השפעות חיצוניות וגורל, הכוח - סבלנות וכוח רצון, התלוי - וויתור ואגו, המוות - שינוי משמעותי, המיזוג - התמזגות והתפשרות, השטן- כבילות לכוחות שליליים, המגדל - התמוטטות ונפילה, הכוכב - טוהר ורעיונות, הירח - בלבול, השמש - יכולת ביצוע, יום הדין - בשורה ותפילה, העולם - סגירת מעגל ותחילת מעגל חדש.

הקלפים מצויירים ומכילים סמלים מהקבלה, מהתנ"ך, מהמיתולוגיה וממצרים העתיקה. משמעות הצבעים חשובה מאוד. כל צבע מייצג אלמנט דומיננטי כמו: צבע צהוב - אור ואופטימיות, לבן - טוהר, אדום - תשוקה, ירוק - תקווה וצמיחה, תכלת - חוכמה וכן הלאה. הציורים בשילוב הסמלים והצבעים מאפשרים לנו לחשוף תכונות וכישורים, רצונות וחוויות ומצבים פסיכולוגיים קיימים. חשוב לזכור כי הקלפים הם כלי לזיהוי האמת ולא האמת בעצמה. דרכם אנחנו יכולים להבין את עצמנו בשפה ברורה ומוכרת לנו.

כל מה שנכתב כאן הוא טוב ויפה, אך לא שווה ללא אמונה. הנה לכם סיפור מעניין, אשר כל אחד יכול לראות דרכו את האמונה שלו: באחת העיירות הקטנות נולד תינוק יפה וחמוד. אמו שגידלה אותו אמרה לו תמיד: "גדל בני, התפתח והתקדם, ואל תחשוש - כי תמיד יהיה מי שילך לצידך ויעזור לך." כשהתבגר הילד, התחתן והוליד ילדים, חינך את ילדיו באותו האופן ואמר להם את אותו המשפט שאמרה לו אמו לאורך כל הדרך. באחד הימים "הגיעה השעה", ובאו מלמעלה ואמרו לו: "בוא איתנו כי הגיעה שעתך לעלות למעלה. בוא ותראה את המקום אליו אתה בא". עלה איתם למעלה, ראה ואמר: "מתאים לי, ממש גן עדן, יאללה קדימה". אמרו לו: "רגע, רגע, לא כל כך מהר, קודם שב בנחת, אנו רוצים להראות לך סרט ובו כל חייך מלידתך ועד היום". ישב האיש, צפה בסרט וראה כיצד הוא נולד וגדל והתחיל ללכת והנה הוא רואה כי הוא מתהלך בחוף הים ולידו על החול שתי עקבות של צעדים נוספים, שמח מאוד ואמר: " בדיוק כמו שאמי אמרה לי" מרוצה מאוד המשיך לצפות בסרט. בשלב מסויים קלטו עיניו וראו רק שתי עקבות של צעדים. כעס מאוד ואמר: "עבדו עלי, שיקרו לי, אני רוצה עכשיו לדבר עם אלוהים. באו המלאכים ושאלו לפשר הצעקות, אך האיש התעקש לדבר עם אלוהים. בא אלוהים ושאל: "מה קורה? למה אתה כועס כל כך?" אמר האיש: "תמיד האמנתי למה שאמי אמרה לי, כי לאן שאלך תמיד יהיה מישהו לצדי ויעזור, והנה תראה - דווקא במשבר הכי גדול שלי עזבת אותי לבד". אמר אלוהים לאיש: "לא, אתה טועה, הבט היטב, אלו צעדים שלי כשאני מרים אותך כדי שתוכל לעבור את המשבר".

אז קצת אמונה לא תזיק, ותאמינו לי שמספיקה המילה "הלוואי", שהיא מעין תפילה קטנה הנושאת עימה אמונה.

בהצלחה,

אור ואהבה, אורנה עמיר


 

קישורים נוספים:
חפיסת הקלפים שלך
למציאת מטפל ו/או יועץ בתחום זה, לחץ כאן
לקבלת אוסף הטיפים הגדול של אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים

 

לאן ממשיכים מכאן?
מצטרפים לקבלת אוסף הטיפים הגדול של פורטל אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים
אפשר להתייעץ עם מיסטיקנים ויועצים רוחניים בשיחה אישית - עכשיו!
נכנסים לקניון הרוחניות
■ חולקים את המידע עם החברים ברשתות החברתיות
■ לוחצים על כפתור ה Like ומצטרפים לקבוצת הרוחניות הגדולה בישראל בפייסבוק

 

 

ערוצי תוכן

 
 
 
 
 
עמוד זה עוסק בין היתר ב: טיפולי רפואה משלימה, שאלוני אישיות, רפואה סינית, ארומתרפיה, צמחי מרפא, מחשבון קלוריות ודיאטה, הורוסקופ, אסטרולוגיה, מיסטיקה, ויטמינים ובו תוכלו למצוא מידע רב בנושאי בריאות שונים, הגשמה עצמית, התגברות על קשיים, פתרון דילמות ועוד... לרשימת תגיות התוכן
 
 
 

 

 

 

 
ערוצי רפואה משלימה
רפואה משלימה
טיפולי רפואה משלימה
רפואה סינית
ריפוי בצבעים
פרחי באך
דיאטה ותזונה
צמחי מרפא

רפלקסולוגיה
ערוצי רוחניות והגשמה עצמית
רוחניות
יוגה
מדיטציה בדמיון מודרך
מודעות עצמית
יועצים רוחניים
גוף ונפש
פנג שואי
הגשמה עצמית
ערוצי מיסטיקה ואסטרולוגיה
מיסטיקה
אסטרולוגיה
הורוסקופ יומי
קלפי טארוט
נומרולוגיה
קריסטלים ואבני חן
קבלה ומודעות עצמית
קניון רוחניות ומיסטיקה
רדיו רוחני
שימושי
חיפוש מטפל / יועץ רוחני
מטפלים ויועצים - נבחרי החודש
היועצים המובילים של ישראל
▪ 
יעוץ אישי מאסטרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מנומרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מקוראים בטארוט
▪ 
יעוץ להגשמה עצמית
▪ 
יעוץ אישי ממיסטיקנים
▪ 
יעוץ אישי ברפואה משלימה
▪ 
יעוץ אישי לתזונה והרזיה
▪ 
יעוץ אישי באהבה וזוגיות
▪ 
פתרון חלומות
מי אנחנו I תנאי שימוש ותקנון האתר  I פרסמו באתר  I צור קשר

בקרו גם ב: אתר רפואת שיניים Goodee I אתר פנאי ואורח חיים I אתר קוסמטיקה I