אלטרנטיבלי ראשי

כשרוצים לעשות משהו טוב לגופ-נפש רוח

 
 
 
 
 

 

 

 

 

בחירת קריירה לפי תורת הנומרולוגיה

"אז מה מתאים לי ללמוד, ובמה עלי לעסוק", זו השאלה העיקרית החוזרת ונשאלת ללא הרף. בניגוד לתחומים אחרים בחיים כמו בזוגיות, שם הכל בידי הגורל במידה רבה, הרי שכאן אני הוא זה שבוחר, וההיצע כל כך גדול, כך שחשוב מאוד לבצע את הבחירה הנכונה, גילה בויום, מנהלת המרכז לפיתוח המודעות תעזור בכתבה זו לשפוך אור על תאריך הלידה ומשמעותו בחיינו.

מאת: פורטל אלטרנטיבלי, גילה בויום

תורת הנומרולוגיה עושה שימוש בשני מרכיבים עיקריים. תאריך הלידה ושם האדם. בין אם זה שמו מילדות, שם משפחה, ושם שסיגל לעצמו בגיל מאוחר יותר. בכתבה זו נתייחס לצד המקצועי, דווקא מבחינת יום הלידה, משום שהוא מייצג את "המתנה" את העוצמה דרכה אנו רוצים לבטא את עצמנו ואת ההישגיות. לכן יום הלידה הוא מרכיב חשוב בבחירה המקצועית של האדם.

כאשר יום הלידה הינו מספר דו ספרתי יש לצמצם אותו למספר חד ספרתי בדרך הבאה: למשל 28 = 2 + 8 = 10 = 1.

* הערך החד ספרתי של ימי הלידה השונים:
-------------------------------------

מספר 1 - 10 19 28
מספר 2 - 11 20 29
מספר 3 - 12 21 30
מספר 4 - 13 22 31
מספר 5 - 14 23
מספר 6 - 15 24
מספר 7 - 16 25
מספר 8 - 17 26
מספר 9 - 18 27
* יום לידה 1
מספר1 הינו, מספר השואף לביטוי עצמי ייחודי, וכמו כן רוצה להפגין יכולת אישי ואגו רב. הוא אוהב התחלות חדשות, ולפעמים אפילו יותר מדי, והוא ללא הרף חייב להוכיח עצמו. הוא רב התלהבות ומרץ, וזאת הוא חייב לחוש בכל אשר יעשה, אחרת הוא משתעמם!

בלימודים הוא יהיה בעל אינטואיציה הפועלת בעוצמה רבה תוך משוכנעות גדולה בצדקתו ותחושת אמת פנימית חזקה מאד. הוא גם בעל מחשבה מקורית, יכולת להסיק מסקנות ולקבל החלטות. הוא בעל תגובה מהירה לרעיונות ומצבים. הכל אצלו קיצוני, הכל שחור או לבן, מתאים או לא מתאים לו, לכן הופך להיות סובייקטיבי וחייב לנקוט עמדה, ובונה לעצמו "רשימה של אוהב לא אוהב". מחשבתו מהירה וממוקדת, טוטאלית, ומוקדשת לדבר אחד. לכן עליו ללמוד רק מה שמרתק אותו ולהקדיש עצמו טוטאלית למה שמרתק אותו.

בעבודה יהיה מאד מקורי, משנה רגשותיו, מתלהב ודועך ושוב מתלהב. מעז ומוכן להתנסות בכל מיני סוגי רגשות ואנשים. בעל עצבים מתוחים. דורש מחויבות ורוצה שדברים יהיו מרוכזים סביב עצמו. הוא בעל קצב מהיר- רוצה לחוות דברים מהר ובצורה אינטנסיבית, עם ריגושים גבוהים. בעל המון קסם אישי ושנינות. הוא עצמאי בעבודה, לא אוהב בוסים על הראש, וקשה לו לקבל מרות. טיפוס מנהיגותי אשר קשה לו לשתף אחרים במעשיו. חייב להתבלט כמקורי ויוצא דופן.

מקצועות שמתאימים לו: ניהול, יזמות עיסקית, שיווק, קריירה צבאית.

* יום לידה 2
2 הינו מספר פסיבי, נתינתי ותלותי במידה מסוימת. הוא כל הזמן חייב להתחשב בדעת אחרים, ואוהב לפעול תוך כדי שיתוף פעולה. ה-2 הוא גם אידיאליסטי וגם ארצי, ואנשי יום לידה זה לומדים לראות את הרצוי וגם את המצוי.

בלימודים הוא יהיה רגיש לעובדות רוחניות ובעל אינטואיציה. לכן הוא נמשך לנושאים מופשטים. הוא חש המון ולא מבין למה אחרים לא מרגישים אף הם.

בעבודה הוא נוטה להסכים לדברים, מחפש עבודת צוות ושותפות במחשבה. לכן הוא מפחד לקחת החלטות ללא התיעצות עם אחרים. חש שיודע המון, אך חושש לבטא את דעתו באומץ. לכן הוא זקוק לאהבה, הבנה וסביבה תומכת. אוהב לחלוק מחשבותיו עם אחרים. הוא טוב לעבודת צוות, אך לא לניהול.

מבחינת קריירה, מתאים לו לעסוק ביעוץ פסיכולוגי, סוציאלי, טיפול באחרים, גישור, תמיכה ושירות לקוחות.

* יום לידה 3
3 הוא מספר אמוציונלי שיבטא הרבה רגש, יצירתיות, הזדהות, הוא יהיה מאד לבבי, יקסום לאחרים, בעל אישיות נעימה ומאוד רב גוונית. זהו המספר של הביטוי האישי בפועל. זהו המספר של ללמוד להוציא כלפי חוץ את מה שיש מבפנים. ל-3 צורך עז לחלוק עצמו כל הזמן עם אחרים, ולכן חשוב לו מגע קרוב וישיר, וחשוב לו כל הזמן לבטא את המחשבות והרגשות שלו.

מבחינת לימודים הוא חייב ללמוד תוך דימיון ומחשבה יוצרת, אחרת ישתעמם. הוא מאוד ויזואלי, ואפילו העובדות היבשות, לובשות אצלו צורה ציורית.

במקום העבודה הוא זורם במחשבה עם המון כריזמה, זקוק להשראה ולכן זקוק לקהל מאזינים מובחר. איש שיחה מרתק, בעל חוש הומור, בורח מהתמודדויות והחלטות קשות. אינו מספיק אסרטיבי, ולכן יפיקו ממנו את המירב כאשר יתנו לו אפשרויות יצירתיות, אחרת הוא עלול להראות כחסר אכפתיות וכעצלן. הוא משתמש הרבה בדמיון שלו, וצריך להיזהר שלא לערבב בין דמיון למציאות. עלול לשכוח עובדות ולהוסיף פרטים מן הדמיון. לא איכפת לו מסדר, מסגרות, חוקים וכו' לכן עלול לאחר ולהיות מפוזר. הוא אוהב אנשים ולכן תמיד יהיה חייב להיות "אחד מן החברה".

מבחינת קריירה מתאים לו לעסוק בעבודה המערבת רגש: הוראה, אומנות, עבודה עם ילדים, גננת וכו'. הוא אמנותי ולכן מתאים לו קוסמטיקה, עיצוב פנים או של מוצרים, צילום וגרפיקה בתנאי שזה לא דורש יותר מדי סבלנות.

יום לידה 4
ה-4 הוא איש מסגרת מצויין. הוא לא אוהב שינויים גדולים. אסור להוציא אותו מהיציבות. הוא מתמיד, עקשן ומאד ניתן לסמוך עליו. הוא שולט בזמן, ומוכן להתקדם לאט וביציבות. הוא לא ממהר לשום מקום, ובגלל זה יש לו כוח להמשיך דברים.

מבחינת לימודים, הוא חייב עובדות ברורות ודברים מעשיים, ולפעמים הוא חסר דימיון ומעוף.

במקום העבודה הוא יהיה איש תכנון טוב, איש ביצוע של משימות. אוהב להגיע ולהראות תוצאות. החלטי, אבל עלול להתעייף או להיות עצור, משום שלוקח דברים ברצינות רבה מדי. מאד אחראי בכל מילה וכל מחשבה שהוא מבטא. הוא עקשן ולא מקבל שינויים בקלות. לא נרתע מקשיים ואתגרים. הוא תמיד עובד קשה, הוא אוהב לעבוד ולהרגיש עצמו חלק ממסגרת. הוא מוציא לפועל רעיונות של אחרים בקלות רבה. אינו מקורי. יציב, בוטח, ובעל יכולת ריכוז עמוקה. עקשן כאשר מתנגדים לו. לא מוותר בקלות על אתגרים כאשר נכנס לאמביציה. שונא להתבטל וחייב להיות עסוק כל הזמן.

מבחינת קריירה הוא מתאים לעבודה במסגרת ובמקום מסודר ולכן הוא טוב לארגון, ניהול מוסדות ציבוריים, מדעי החברה, עבודה קהילתית, הנדסה וטכנאות, בנייה, שרטוט.

אם יום הלידה שלכם הצטמצם ל-5-9, לחץ/צי כאן

באהבה.


 

קישורים נוספים:
נומרולוגיה
קורס נומרולוגיה שלם ללימוד עצמי
גילה בויום, האגודה לפיתוח המודעות
לקבלת אוסף הטיפים הגדול של אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים

לאן ממשיכים מכאן?
מצטרפים לקבלת אוסף הטיפים הגדול של פורטל אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים
אפשר להתייעץ עם מיסטיקנים ויועצים רוחניים בשיחה אישית - עכשיו!
נכנסים לקניון הרוחניות
■ חולקים את המידע עם החברים ברשתות החברתיות
■ לוחצים על כפתור ה Like ומצטרפים לקבוצת הרוחניות הגדולה בישראל בפייסבוק

 

 

ערוצי תוכן

 
 
 
 
 
עמוד זה עוסק בין היתר ב: טיפולי רפואה משלימה, שאלוני אישיות, רפואה סינית, ארומתרפיה, צמחי מרפא, מחשבון קלוריות ודיאטה, הורוסקופ, אסטרולוגיה, מיסטיקה, ויטמינים ובו תוכלו למצוא מידע רב בנושאי בריאות שונים, הגשמה עצמית, התגברות על קשיים, פתרון דילמות ועוד... לרשימת תגיות התוכן
 
 
 

 

 

 

 
ערוצי רפואה משלימה
רפואה משלימה
טיפולי רפואה משלימה
רפואה סינית
ריפוי בצבעים
פרחי באך
דיאטה ותזונה
צמחי מרפא

רפלקסולוגיה
ערוצי רוחניות והגשמה עצמית
רוחניות
יוגה
מדיטציה בדמיון מודרך
מודעות עצמית
יועצים רוחניים
גוף ונפש
פנג שואי
הגשמה עצמית
ערוצי מיסטיקה ואסטרולוגיה
מיסטיקה
אסטרולוגיה
הורוסקופ יומי
קלפי טארוט
נומרולוגיה
קריסטלים ואבני חן
קבלה ומודעות עצמית
קניון רוחניות ומיסטיקה
רדיו רוחני
שימושי
חיפוש מטפל / יועץ רוחני
מטפלים ויועצים - נבחרי החודש
היועצים המובילים של ישראל
▪ 
יעוץ אישי מאסטרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מנומרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מקוראים בטארוט
▪ 
יעוץ להגשמה עצמית
▪ 
יעוץ אישי ממיסטיקנים
▪ 
יעוץ אישי ברפואה משלימה
▪ 
יעוץ אישי לתזונה והרזיה
▪ 
יעוץ אישי באהבה וזוגיות
▪ 
פתרון חלומות
מי אנחנו I תנאי שימוש ותקנון האתר  I פרסמו באתר  I צור קשר

בקרו גם ב: אתר רפואת שיניים Goodee I אתר פנאי ואורח חיים I אתר קוסמטיקה I