אלטרנטיבלי ראשי

כשרוצים לעשות משהו טוב לגופ-נפש רוח

 
 
 
 

 

 

 

 

רוז קוורץ: קריסטל האהבה הנצחית

לקריסטלים השפעה מבורכת על הזוגיות והאהבה. הם עוזרים ליצור אווירה רומנטית, מחזקים את הנפש ומאזנים את הגוף. לחיזוק האהבה, מומלץ להצטייד ברוז קוורץ - אבן האהבה האולטימטיבית, שתלמד אתכם לאהוב קודם כל את עצמכם.

מאת: פורטל אלטרנטיבלי, גילה בויום

אהבה היא אנרגיה אוניברסלית טהורה שכל אחד מאתנו נולד עימה. לעיתים, ההשפעות החיצוניות "מלכלכות ומרעילות" את האנרגיה הטהורה הזו. הקריסטלים יכולים לנקות את האנרגיה, ולהחזירה למצבה הראשוני. האנרגיה אשר נאגרה במשך מאות שנים בקריסטלים מעבירה את הוויברציות מהאבן אלינו, ובחזרה לעולם. כמובן, לכוח הרצון שלנו יש משקל חשוב בהצלחת השימוש בקריסטלים. אם נבוא עם כוונות טהורות, נצליח!

ניתן להשתמש בקריסטלים בכמה דרכים מקובלות, אך כל אחד יכול לבחור לעצמו דרך חדשה, כי אין חוקים נוקשים לשימוש בקריסטלים. הנה כמה טיפים:

* אפשר להניח קריסטל קטן ומלוטש מתחת לכר של בני הזוג או אחד מהם. ניתן להסתיר את הקריסטל בתוך הכר, אך יש לשים לב, שלא לגרום לפציעה.

* כדאי להניח קריסטל גלמי בחדר השינה, ליד המיטה על השידה או מתחת למיטה. עדיף להשתמש בקריסטל גלמי גדול יותר, שיבלוט בחדר, יוכל להעביר את האנרגיות הרצויות, ולא "יעלם" בחלל ללא השפעה.

* מומלץ גם לשאת את הקריסטל בתוך תיק או בארנק, או לענוד אותו כתליון על הצוואר. כשאנו עונדים אותו על הצוואר, הקריסטל קרוב לגוף ונמצא סביב צ'אקרת הגרון (המזוהה עם יכולת התקשורת שלנו), בצורה זו ניתן לגרום ולהאיץ שינוי אישי.

הרוז קוורץ - אבן האהבה האולטימטיבית

הרוז קוורץ, המכונה גם אבן האהבה, היא הקריסטל הידוע ביותר ליצירת אהבה והבאת אהבה למרחב. היא אבן עדינה נעימה למראה, בצבע ורוד בהיר עד ורוד כהה. מקורה הוא בברזיל, ארצות הברית ויפן.

הרוז קוורץ היא אחת מאבני החן החשובות ביותר בעידן החדש. הרוז קוורץ מקרינה אנרגיות של אהבה, חמלה ורכות, ולכן תעזור לנו לאהוב את עצמנו יותר, לקבל ולהבין את עצמנו ואת האחרים. בעזרתה, נחוש שלפעמים יש צורך בשינויים הכרחיים, ושחייבים לקבלם. משום כך הרוז קוורץ מומלצת גם במצבים של משברים, אובדן או סיום מערכת יחסים, ולהכנת אנרגיות הגוף לכניסה למערכת יחסים חדשה.

הרוז קוורץ נמצאת בשימוש בקרב מטפלים אנרגטיים רבים. אנשים שהשתמשו ברוז קוורץ מספרים כי פחדים, צער וחרדות התחלפו בתחושת השלמה ושלווה. גם מטפלים בהילינג משתמשים באבן זו, כי לאהבה ולרכות חשיבות מכרעת בתהליך הריפוי האנרגטי. היא אינה סותרת את פעילותה של שום אבן, ולכן היא ניתנת לשימוש בכל שילוב של אבנים.

הרוז קוורץ היא אבן חשובה במיוחד עבור צ'אקרת הלב. היא מחזקת ומאזנת את כל הקשור לצ'אקרה זו. היא מתאימה לכל אדם ולבני כל המזלות (למעשה היא אפילו מומלצת). ניתן לענוד אותה כתליון באזור צ'אקרת הגרון, או נמוך יותר באזור צ'אקרת הלב.

כוהנים ואנשי רוח נהגו להשרות את הרוז קוורץ במים מזוקקים למשך 48 שעות, ולאחר מכן לתת את המים לשתיה לשני בני זוג, שאחד מהם היה חפץ באחר.

הרוז קוורץ, כמו אבני חן וקריסטלים נוספים, גם מומלצת לחיזוק ושיפור תהליכי מדיטציה.

רוז קוורץ - אבן האהבה העילאית
עוד קריסטלים לאוהבים

* אמטיסט
צבעה הסגול המתחלף לסגול בהיר עד שקוף משרה אווירת רוגע ונשיות, דבר העוזר לפתיחות מינית גם אצל גברים. לאמטיסט יש יכולת לגילוי האמת מאחרים לכן היא פופולרית בקרב העוסקים בתחום בשימוש לבחינת אהבה אמיתית בין בני זוג.

* צ'רוייט
הצ'רוייט מביאה אותנו למצבי האמת הפנימית העמוקים ביותר ולכן מעולה לאהבה ללא תנאים. היא טובה מאוד ליצירת זוגיות חדשה ולזוגיות במשבר. היא מנקה תחושת אשם ופחד. היא מחזקת את צ'קרות הכתר והלב וכך עוזרת למערכות יחסים. הפחדים שבתת המודע מחלישים אותנו ומונעים מאיתנו לתת אהבה לאחר. הצ'רוייט מרחיקה אנרגיות שליליות ומחזקת את הביטחון העצמי.

*פרידות
הרומאים נהגו לענוד את הפרידות כסגולה כנגד עין רעה ואנרגיות שליליות. צבעה הירוק שקוף משרה רוגע ושלווה. האבן נחשבת למחזקת זוגיות וטובה לאהבה, מוסיפה אושר ושמחה לחיים. היא מחזקת קשרים בין אישיים לקויים, ועוזרת בהגברת האהבה לאחר.

מדיטציה עם קריסטלים

הקריסטלים מחזקים את תהליך המדיטציה. בנוסף לתהליך ההרגעה הכללי, האנרגיות המגיעות מאבני החן מגבירות את אפקטיביות התהליך, ומאריכות את משך השפעתו. יש אבנים שמומלצות למדיטציה, ביניהן הרוז-קוורץ והאמטיסט.

הנחיות לתרגול המדיטציה:

התחילו בתהליך של הרפיה, על ידי מספר שאיפות ונשיפות עמוקות ואיטיות, כאשר אתם מדמים לעצמכם שעם כל נשיפה ונשיפה אתם נושפים החוצה את כל המתח מגופכם. אחר כך, התחילו בכיווצי שרירים שונים בגוף, החל מכפות הרגליים, הקרסוליים, הירכיים, שרירי העכוז, שרירי הבטן, החזה, הכתפיים, הידיים והאגרופים, ולבסוף אזור הצוואר והראש. עשו זאת לסירוגין. בכל פעם שאתם מרפים את אותו איבר, חושו את תחושת החום החודרת לכל איבר ואיבר שכווץ. אל תשכחו לנשום נשימות איטיות ועמוקות במשך כל התהליך.

העלו בדמיונכם תחושות של חמלה ואהבה ללא תנאי, תמונות של אהבה חזקה, חיבוק, רגעי אושר אינטימיים.

התרכזו בחמימות ובתחושת האבן על החזה, תוך דימוי שהתחושה נובעת ומתפשטת מן האבן אל כל איזור החזה, הגב האמצעי, הכתפיים והידיים. חשבו בהמשך על אהבה למין האנושי בכלל, ולכל אדם באשר הוא אדם, וכן על אהבה החובקת ומקיפה את כדור הארץ כולו. מובטח לכם שתעברו חוויה מעניינת שאין אנו חשים בדרך כלל בחיי היומיום. ללא כל מאמץ מצידכם, כבר כעבור מספר דקות תחושו תחושה של שלווה ורגיעה רבה.
באהבה.


 

קישורים נוספים:
רוז קוורץ גולמית ליצירת מרחב אהבה
תליון רוז קוורץ
למדור הקריסטלים, להסברים נוספים ותמונות
התאמת קריסטלים למזל האסטרולוגי
לקבלת אוסף הטיפים הגדול של אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים
גילה בויום, האגודה לפיתוח המודעות

לאן ממשיכים מכאן?
מצטרפים לקבלת אוסף הטיפים הגדול של פורטל אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים
אפשר להתייעץ עם מיסטיקנים ויועצים רוחניים בשיחה אישית - עכשיו!
נכנסים לקניון הרוחניות
■ חולקים את המידע עם החברים ברשתות החברתיות
■ לוחצים על כפתור ה Like ומצטרפים לקבוצת הרוחניות הגדולה בישראל בפייסבוק

 

 

ערוצי תוכן

 
 
 
 
 
עמוד זה עוסק בין היתר ב: טיפולי רפואה משלימה, יוגה, רפואה סינית, ארומתרפיה, צמחי מרפא, דיאטה ותזונה, הורוסקופ, אסטרולוגיה, מיסטיקה, ויטמינים ובו תוכלו למצוא מידע רב בנושאי בריאות שונים, הגשמה עצמית, התגברות על קשיים, פתרון דילמות ועוד... לרשימת תגיות התוכן
 
 
 

 

 

 

 
ערוצי רפואה משלימה
רפואה משלימה
טיפולי רפואה משלימה
רפואה סינית
אורה סומא
פרחי באך
דיאטה ותזונה
צמחי מרפא

ספרי רפואה משלימה
ערוצי רוחניות והגשמה עצמית
רוחניות
יוגה
מדיטציה בדמיון מודרך
מודעות עצמית
יועצים רוחניים
גוף ונפש
פנג שואי
הגשמה עצמית
ערוצי מיסטיקה ואסטרולוגיה
מיסטיקה
אסטרולוגיה
הורוסקופ
קלפי טארוט
נומרולוגיה
קריסטלים ואבני חן
קבלה ומודעות עצמית
קניון רוחניות ומיסטיקה
רדיו רוחני
שימושי
חיפוש מטפל / יועץ רוחני
מטפלים ויועצים - נבחרי החודש
היועצים המובילים של ישראל
▪ 
יעוץ אישי מאסטרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מנומרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מקוראים בטארוט
▪ 
יעוץ להגשמה עצמית
▪ 
יעוץ אישי ממיסטיקנים
▪ 
יעוץ אישי ברפואה משלימה
▪ 
יעוץ אישי לתזונה והרזיה
▪ 
יעוץ אישי באהבה וזוגיות
▪ 
פתרון חלומות
מי אנחנו I תנאי שימוש ותקנון האתר  I פרסמו באתר  I צור קשר

בקרו גם ב: אתר רפואת שיניים Goodee I אתר פנאי ואורח חיים I אתר קוסמטיקה I